Володимир Кравценюк: «Наша команда спрацювала в цьому році потужно. Попереду нові перемоги»

26 грудня в конференц-залі рекреаційно-оздоровчого комплексу “Мальованка” відбулась підсумкова нарада  за участю голови Волинської обласної організації РПЛ Володимира Кравценюка, його заступника Віктора Прокопчука, депутатів Волинської облради від РПЛ Юрія Ройка та Анатолія Грицюка, керівників районних організацій Радикальної партії  на Волині.Як відомо, 23 грудня відбулись вибори до 9 волинських територіальних громад. Команда РПЛ на Волині взяла участь у виборах, гречкою та грошима не засівала,  працювала з прихильниками чесно та відповідально. З рештою до нових ОТГ пройшли 5 кандидатів від нашої політичної сили: два майбутні депутати до Ківерцівської міської ОТГ, по одному – до Тростянецької, Гіркополонківської та Привітненської громад. Володимир Кравценюк також привітав нашого однопартійця Анатолія Грицюка, який балотувався на посаду голови Ківерцівської міської ОТГ. Він здобув не тільки високий результат, якого, на жаль, для перемоги не вистачило, але й нових прихильників.

“Найбільше досягнення за цей рік  – це наша сформована команда, яку сьогодні поєднує злагоджена робота, міцний зв’язок з Лідером та партією. Ми всі спрацювали в цьому році потужно. Попереду – нові перемоги”, – так оцінив роботу Володимир Кравценюк.

На Волині в 2018 році створено 4 фракції в нових об’єднаних громадах, які ефективно реалізують запити земляків.  Ще один  показник – кількість наших однопартійців  в 2018 році збільшилась в три рази.Кілька днів тому в області побував заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий, який також дав оцінку річній роботі осередку: “Команда Олега Ляшка на Волині – люди слова і діла. Сильні. Працьовиті, боєздатні. У вас енергійний керівник Володимир Кравценюк, якого труднощі лише загартовують.  Протягом року разом ви зробили багато гарних справ.  Про вашу спільну роботу знає Лідер, він гордиться вами”.

За словами  голови обласної організації РПЛ Володимира Кравценюка, сьогодні в кожному селі, місті, селищі є наші активісти, які постійно тримають руку на пульсі життя: “Завдяки їх злагодженій роботі, ми знаємо всі особливості, проблеми і біди кожного району, кожного населеного пункту. З допомогою депутатського корпусу РПЛ в обласній раді, райцентрах, нових ОТГ робимо все, аби полегшити життя людей”.

Окремого слова заслуговує наполеглива робота з виборцями в полях протягом року. Це вже ефективні, добрі справи партійців для громади, робота з місцевими лідерами суспільної думки, анкетування, реалізовані на місцях зустрічі, проведені тренінги.

“Наша спільна заслуга – хороша робота. Нема приводу червоніти перед людьми. Адже працюємо чесно, відкрито та прозоро. Завжди дотримуємо свого слова. Тому нас підтримують волиняни”,- підсумував Володимир Кравценюк.