Володимир Кравценюк в селі Хмелів : «Наше завдання – почути проблеми села»

Команда  Радикальної партії на Волині провела тренінги. Вперше це відбулося в невеликому селі Хмелів Володимир-Волинського району. Раніше тут не тільки не проводили тренінги, але й взагалі ніхто не приїжджав до селян, не цікавився їхніми проблемами. Проте в селі є чимало завзятих активістів Радикальної партіі Олега Ляшка на Волині, які виявили бажання навчитися інструментам, як правильно організуватися, вирішувати свої проблеми ефективно, як привернути більше людей на свій бік.

«Почути проблеми села –  наше ключове завдання», – зазначив Володимир Кравценюк, керівник Радикальної партії на Волині, спілкуючись із громадою. Перший заступник Віктор Прокопчук у своєму виступі розповів, що необхідно сформувати ефективний інформаційний простір, іншими словами – ланцюг від села до Верховної Ради. «Не люди повинні йти до депутатів, а депутати до людей», – наголосив він.

Тренери Надія Єршова та Юрій Семчук розповідали громаді про типи виборців, комунікацію з ними, як складати список дій, план, календар, програму, про що говорити з тими, хто не визначився в своєму політичному виборі, та коли ж слід починати кандидатам підготовку до виборів.

У свою чергу селяни, які прийшли на тренінг, розповідали про свої проблеми. Людей хвилює відсутність дорожнього покриття, проблеми з проведенням газу, освітлення вулиць, відсутність магазину та багато інших проблем. «Вирішувати проблем громад потрібно вже сьогодні, а не лише перед черговими виборами», – основна думка, яку озвучувати селяни під час зустрічі.

На завершення Володимир Кравценюк подякував всі присутнім: «Тут є люди, яких можна згуртувати в одну команду і разом вирішувати проблеми. Ось цим ми і будемо займатися».

Прес-служба РПЛ на Волині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *