Володимир Кравценюк: «Новий спортмайданчик – потрібна справа, за яку взялись горохівські радикали»

Володимир Кравценюк: «Новий спортмайданчик – потрібна справа, за яку взялись горохівські радикали»

Виконуючий обов’язки голови Волинської ТО Радикальної партії Олега Ляшка Володимир Кравценюк підтримав ініціативу Горохівської  районної організації  партії  щодо завершення до свята Незалежності другої черги будівництва  сучасного спортивного майданчика з поліуретановим покриттям в місті Горохів.
Вартість спорудження  нового спортивного комплексу  понад 2,5 мільйона гривень. Ініціатором його будівництва стали представники депутатської фракції РПЛ  в Горохівській районній раді.«Наша молодь  повинна активно займатись спортом, – підкреслив очільник обласного осередку радикалів на Волині, виступаючи  на нещодавній конференції перед депутатами та активом  Горохівської партійної організації, – адже саме  аматорський спорт стимулює здоровий спосіб життя, впевненість та ініціативу. Спорудження  сучасної спортивного майданчику, аналогів якому немає в інших райцентрах області, – це потрібна справа, за вирішення якої активно взялись наші однопартійці».

Місцеві депутати, які входять до фракції Радикальної партії Олега Ляшка в Горохівській районній раді, активно домагаються продовженню фінансування цього молодіжного соціального об’єкта та повного завершенню будівництва  до Дня Незалежності України.

«Вже  мільйон гривень виділено на будівництво спортмайданчика  з районного бюджету, – доповів голова Горохівської районної організації РПЛ Віталій Клемба, –  також ми сподіваємося на підтримку однопартійців у Волинській обласній раді, які разом з нами докладають зусилля, що отримати згоду на виділення чотириста тисяч гривень під час розгляду цього питання  на засіданні бюджетної комісії. Молоді мешканці нашого міста люблять спорт, а саме такий сучасний спортивний комплекс на свіжому повітрі сприятиме розвитку любительського спорту на Горохівщині.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів