Володимир Кравценюк: « Новий ЦВК повинен бути сформований з представників усіх парламентських фракцій і забезпечити чесність та демократичність виборів 2019 року»

Партія, законопроекти,

Керівник Волинської Радикальної партії  Володимир Кравценюк оприлюднив  позицію Радикальної  партії стосовно важливої політичної проблеми – небажання діючої влади   оновлювати склад Центральної виборчої комісії. Президент свідомо не оновлює склад Центральної виборчої комісії, чим намагається зберегти на неї одноосібний вплив. Така бездіяльність є свідченням намірів президента фальсифікувати як президентські,  так і парламентські вибори 2019 року.

Володимир Кравценюк підкреслив, що Радикальна партія вимагає від президента припинити свідоме затягування процесу призначення нових членів ЦВК .

«Вибори за відкритими списками  мають бути проведені абсолютно новим, професійним, фаховим та незаангажованим складом Центральної виборчої комісії. Цього давно чекає наша країна»,- наголосив очільник Волинського облпартосередку РПЛ.

За словами Володимира Кравценюка, лише повне оновлення ЦВК в купі з ухваленням нового виборчого законодавства зможе забезпечити проведення виборів президента та парламенту в 2019 році з дотриманням всіх демократичних процедур. Без фальсифікацій, тиску та застосування адміністративного ресурсу.

 Прес-служба Волинської ТО РПЛ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *