Володимир Кравценюк обговорив аспекти партійної роботи з керівником Маневицького партосередку

Володимир Кравценюк обговорив аспекти партійної роботи з керівником Маневицького партосередку

Володимир Кравценюк  продовжує спілкуватись  з керівниками партійних осередків Волині. Сьогодні, 5 липня 2017 року, в другій половині дня  в. о  голови РПЛ на Волині  провів робочу зустріч  з головою   Маневицької районної партійної організації Костянтином  Давидюком.Керівник  цього осередку партії впевнено  представляє Радикальну партію Олега Ляшка на Маневиччині, адже має поважний досвід роботи в місцевих органах місцевого самоврядування, а також в минулому  працював не один рік головою Маневицької райдержадміністрації.

Маневичі, робоча зустріч, осередок

Зустріч пройшла на високому організаційному рівні, прозвучало багато нових конструктивних ідей та пропозицій.  Костянтин  Степанович Давидюк проінформував нового керівника волинських радикалів  про проведену партійну роботу, залучення  нових  членів осередку до розбудови місцевої організації партії.Також голова Маневицької  парторганізації розповів про майбутні вибори до ОТГ на Маневиччині, місцевих кандидатів  від РПЛ, які гідно боротимуться за депутатські мандати, а також завірив, що його поважний досвід роботи в органах місцевого самоврядування допоможе  здобути хороші результати.

Вислухавши Костянтина  Давидюкая, Володимир Кравценюк  наголосив на тому, що партійний осередок є насмперед сильним і згуртованим, це – заслуга його керівника, який зробить усе від нього залежне, щоб місцеві радикали впевнено здобули депутатські мандати і довіру виборців.

Пресс-служба Волинської ТО РПЛ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів