Володимир Кравценюк очолив осередок Радикальної Партії Олега Ляшка на Волині

РПЛ, радикальна партія, Володимир Кравценюк, Волинь, осередок, область

Нового керівника Волинської обласної територіальної  організації  на зустрічі, яка відбулась за участі заступника Голови Виконкому Радикальної Партії Олега Ляшка Антона Даниленка,  керівників міських та районних партійних  осередків, активістів та депутатів, які представляють радикалів у Волинській  обласній, міських та районних радах  представив Заступник  Лідера  РПЛ Андрій Лозовий .  Народний депутат України  побажав  щойно призначеному  очільнику волинських радикалів успіхів та переконливих перемог .

Володимир  Кравценюк  – науковець, кандидат політичних наук. Вільно володіє англійською, польською та німецькою мовами. Активно розвиває національний  туристичний бізнес в Києві та на Волині. Генеральний директор туристичної компанії – ТзОВ «Одісей», яка розташована  в  селі Носачевичі Рожищенського району.

 «Особисто мені як новому виконуючому обов’язки  голови  обласної організації Радикальної  партії  наш Лідер Олег Ляшко поставив завдання – побудувати  сильну та результативну, ефективну радикальну  команду, яка зможе  продуктивно працювати  в області, активно комунікувати  з активістами партії в міських, районних та сільських осередках і нести радикальну правду волинянам », – сказав, виступаючи, головний радикал Волині.

Розуміючи, що  у волинському краї  потрібно активно розбудовувати первинні спілчанські  організації, знаходити контакти  з людьми, яким близькі ідеї Лідера партії Олега Ляшка та його команди  щодо соціального та  економічного  зміцнення нашої держави, Володимир Кравценюк днями провів робочу  нараду в Луцькому міському осередку  Радикальної  партії Олега Ляшка за участі  в. о. керівника організації  Андрія Токаренка, депутата  обласної ради від РПЛ Юрія Ройка, членів бюро та активістів осередку. Також   виконучий обов’язки голови  побував у місті Рожище, де разом з однопартійцями обговорив можливі кандидатури на вакантну посаду керівника партійної організації, відвідав в цьому  райцентрі приймальню  депутата обласної ради від РПЛ Сергія Котюка  і запропонував визначитись з дієвим керівником.

Серед першочергових завдань  очільника волинських радикалів, які заплановані на найближчий час, – зустріч   з депутатами Волинської обласної  ради, які входять до фракції РПЛ.  Також  молодий політик планує  впродовж  наступних тижнів відвідати усі осередки Волині, обговорити з місцевими радикалами назрілі проблеми і знайти ефективні шляхи їх вирішення.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *