Володимир Кравценюк: « Олег Ляшко продовжує боротись за доступні авто для людей»

Володимир Кравценюк: « Олег Ляшко продовжує боротись за доступні авто для людей»

Завдяки зусиллям Лідера РПЛ, українці почали купувати більше електромобілів, бо вони стали дешевшими, ніж в деяких країнах ЄС. Політик продовжує боротися за більш доступні авто для людей: він опікується відкриттям виробництва електромобілів в Україні. Також він запропонував свій план вирішення проблеми так званих “євроблях”: власники авто на єврономерах повинні сплатити максимум по 500 дол. в українську казну. Про це розповів керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.«Сьогодні в Україні нараховується понад 10 тис. електромобілів. Завдяки зусиллям Олега Ляшка їхня ціна дешевша, ніж у деяких європейських країнах. Це стало можливим завдяки скасуванню податків, якого добився Олег Ляшко. Звільнення від податків, від ввізного мита, акцизу та ПДВ – все це дало можливість на 30-40% здешевити вартість електромобілів, внаслідок чого українці почали купувати їх більше. Це був план Олега Ляшка. Провладні фракції блокували прийняття даних законів, казали, що РПЛ лобіює електромобілі. Насправді ж наша політична сила лобіює чисте довкілля, екологію, щоб менше шкідливих викидів потрапляло в атмосферу, а електромобілі – були дешевші для українців», – підкреслив голова Волинської обласної організації РПЛ.

Крім того, Лідер РПЛ добивається, щоб доступними були не лише електромобілі, але й звичайні авто. Зокрема, вимагає знизити податки для розмитнення машин з європейською реєстрацією – так званих “євроблях”.«Власники таких авто купили їх, щоб годувати сім’ю і заробити копійку. Сьогодні ж за їхній рахунок влада хоче наповнити бюджет. Керівник нашої партії пропонує вирішити проблему “євроблях” наступним чином: всі, хто завіз їх в Україну, мають сплатити максимум по 500 дол. Нехай люди працюють, їздять і годують свої сім’ї. Наповнювати бюджет Олег Ляшко пропонує за рахунок зміцнення економіки, інвестицій в модернізацію основних фондів, нових робочих місць та підвищення зарплат», – підсумував Володимир Кравценюк.

Важливо, що керівник фракції РПЛ разом з однодумцями також зареєстрував закон про заборону експорту дров.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів