Володимир Кравценюк: «Олег Ляшко вимагає від влади вдесятеро збільшити державну допомогу на дитину»

Лідер Радикальної партії вимагає від уряду та владної коаліції у ВР переглянути бюджет, щоб вдесятеро збільшити державну допомогу при народженні дитини. Щоб українців було більше, і молоді мами не боялися народжувати дітей. Про це розповів керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.«Сума державної допомоги при народженні дитини зараз становить 41 280 грн. Ці гроші виплачують частинами: спочатку молодим батькам єдиноразово надають 10 320 грн, а решту суми ділять на 36 місяців – по 860 грн щомісячно. Хіба за ці гроші мамам можна ростити діток? Цього замало. На цю суму не купиш навіть достатньо памперсів», – говорить голова обласної організації РПЛ.

За словами  Володимира Кравценюка,  народний Лідер не лише вимагає від влади збільшити соціальну допомогу молодим сім’ям –  вдесятеро підняти розмір державної допомоги при народженні дитини. Але й розширити програму пільгового будівництва житла для молоді, на яку щорічно має виділятися мінімум 5 мільярдів гривень, щоб молоді подружжя могли взяти кредит на 20-30 років під 2-3% річних, купити будиночок чи квартиру і жити у ній. Ще передбачити законодавчі гарантії працевлаштування для молоді, щоб ті підприємства, які беруть молодь на роботу, отримували пільги по сплаті податків. Відновити безкоштовне харчування дітей у школі, щоб у батьків не боліла голова, де щодня взяти 30 гривень, аби нагодувати дитину.

«Програма Олега Ляшка та його команди допоможе збільшити чисельність українців – щоб малих українців більше народжувалося. Ці заходи гарантують впевненість молодим родинам в завтрашньому дні, щоб вони народжували дітей. Буде більше українців – щасливішою буде Україна!», – підсумував Володимир Кравценюк.

Важливо, що Лідер  Радикальної партії  відновить безкоштовний проїзд у громадському транспорті для пенсіонерів, школярів, студентів, ветеранів афганців, чорнобильців та людей з інвалідністю.