Володимир Кравценюк: «Олег Ляшко вимагає від влади вдесятеро збільшити державну допомогу на дитину»

Лідер Радикальної партії вимагає від уряду та владної коаліції у ВР переглянути бюджет, щоб вдесятеро збільшити державну допомогу при народженні дитини. Щоб українців було більше, і молоді мами не боялися народжувати дітей. Про це розповів керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Сума державної допомоги при народженні дитини зараз становить 41 280 грн. Ці гроші виплачують частинами: спочатку молодим батькам єдиноразово надають 10 320 грн, а решту суми ділять на 36 місяців – по 860 грн щомісячно. Хіба за ці гроші мамам можна ростити діток? Цього замало. На цю суму не купиш навіть достатньо памперсів», – говорить голова обласної організації РПЛ.

За словами  Володимира Кравценюка,  народний Лідер не лише вимагає від влади збільшити соціальну допомогу молодим сім’ям –  вдесятеро підняти розмір державної допомоги при народженні дитини. Але й розширити програму пільгового будівництва житла для молоді, на яку щорічно має виділятися мінімум 5 мільярдів гривень, щоб молоді подружжя могли взяти кредит на 20-30 років під 2-3% річних, купити будиночок чи квартиру і жити у ній. Ще передбачити законодавчі гарантії працевлаштування для молоді, щоб ті підприємства, які беруть молодь на роботу, отримували пільги по сплаті податків. Відновити безкоштовне харчування дітей у школі, щоб у батьків не боліла голова, де щодня взяти 30 гривень, аби нагодувати дитину.

«Програма Олега Ляшка та його команди допоможе збільшити чисельність українців – щоб малих українців більше народжувалося. Ці заходи гарантують впевненість молодим родинам в завтрашньому дні, щоб вони народжували дітей. Буде більше українців – щасливішою буде Україна!», – підсумував Володимир Кравценюк.

Важливо, що Лідер  Радикальної партії  відновить безкоштовний проїзд у громадському транспорті для пенсіонерів, школярів, студентів, ветеранів афганців, чорнобильців та людей з інвалідністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *