Володимир Кравценюк: «Пенсії і зарплати треба підвищувати негайно».

Володимир Кравценюк: «Пенсії і зарплати треба підвищувати негайно».

Керівник Волинської облпарторганізації Володимир Кравценюк оприлюднив позицію Радикальної партії   стосовно нового бюджету – 2018 року.«Парламентська команда нашої партії продовжує настоювати на тому, що головними пріоритетами Державного бюджету і наступного року має бути підвищення соціальних стандартів. Мінімальної зарплати – до 5000 грн та мінімальної пенсії – до 3000 грн,- підкреслив Володимир Кравценюк.- Збільшення доходів наших громадян – єдина можливість вирвати країну з бідності».

Очільник  Волинського облпартосередку РПЛ зазначив,що підвищення мінімальної заробітної плати торкнеться мільйонів українських сімей. Саме вона впливає на рівень середньої зарплати і розмір пенсії.«Наша політична сила прагне, щоб пенсіонери в наступному році отримали не 200 гривень прибавки, а 2000. І це абсолютно реально, якщо економіка буде розвиватися»,- сказав політик.Володимир Кравценюк наголосив, що для цього потрібно проводити масштабну енергомодернізацію, надавати дешеві кредити бізнесу. Також відкривати нові ринки, модернізувати основні фонди та створювати робочі місця.

«Механізми та реальні інструменти, які дозволять це зробити – є основою нашого «Антикризового плану». Саме він вирве країну з бідності»,- підсумував керівник  Радикальної партії Волині.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів