Володимир Кравценюк: «Політики мають взяти приклад з нашого Лідера і розповісти, що вони зробили для людей»

3 грудня Олег Ляшко та парламентська фракція Радикальної партії публічно відзвітували про свою роботу перед людьми. Чому важливо підбивати підсумки власної політичної діяльності напередодні президентської та парламентської кампаній, які  стартують в 2019 році, розповів учасник конференції, керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Залізна команда РПЛ на чолі з нашим Лідером вперше за 27 років незалежності нашої держави зробила те, що ніхто ще не робив. Відкрито розповіла своїм майбутнім виборцям, що 4 роки робила в українському парламенті. Громадянське суспільство почуло детальний звіт опозиційної парламентської партії, яка, не дивлячись на те, що нараховує  лише 20 депутатів, має на своєму рахунку 100 законів, стратегічно важливих для України та українців. Це – економічні, соціальні та безпекові ініціативи, надзвичайно важливі для наших співвітчизників. Самого Олега Ляшка та його заступника з економічної політики Віктора Галасюка, за даними громадської мережі “ОПОРА”, визнано найефективнішими народними депутатами. Це – перше і друге місце в рейтингу надзвичайно авторитетної всеукраїнської громадської організації, це – визнання, не проплачена  популярність»,- підкреслив Володимир Кравценюк.

За словами керівника Волинської обласної організації РПЛ, українці не почули обіцянок про «золоті гори» і не побачили облудної брехні. Було все те, що потрібно нашим співвітчизникам – правда, справедливість, і звіт про роботу найбільш дисциплінованої, дієвої та проукраїнської політичної сили в парламенті.

«Олег Ляшко має що сказати людям. Він  сам звітує про свою роботу і вимагає цього від інших: від Президента та всіх партій.  Наш Лідер так і каже: прийдіть до людей перед виборами і прозвітуйте, що зробили, на що витратили бюджетні кошти та як підтримуєте українців. Сьогодні фракція РПЛ – опозиційна, але залізна команда Ляшка – найефективніша – в парламенті. Наша політична сила зробить значно більше, коли отримає  владу», – підсумував  керівник РПЛ на Волині.