Володимир Кравценюк: «Пріоритет Олега Ляшка – це реальна підтримка українських виробників»

Керівник Радикальної партії на Волині  розповів про законопроект «Купуй українське, плати українцям», який  зможе  реанімувати  напівмертву економіку України.Важливо, що 5 березня цього року Лідер РПЛ Олегг Ляшко підписав меморандум про співпрацю з Федерацією роботодавців України. Документ допоможе забезпечити вітчизняні підприємства держзамовленнями та створити сотні тисяч робочих місць для українців. В основу меморандуму ліг план Радикальної партії по відродженню економіки України.

«Пріоритет Олега Ляшка – це підтримка національних виробників. Закон «Купуй українське, плати українцям!» сприятиме, щоб українські підприємства виготовляли більше продукції, більше продавали, отримували валюту і заробляли в рідній країні, а наші громадяни не побиралися по всьому світу. Ключ до успіху України – це сильна економіка. Ми всі бачимо політику нинішньої влади: Україна ходить позичати кредити по всьому світу. Ця політика вже  призвела до того, що в нашій країні зовсім  не залишиться людей – всі їдуть на заробітки за кордон. Мета народного Лідера – повернути молоді надію і впевненість у тому, що вони можуть  достойно жити і заробляти в рідній країні», – підкреслив Володимир Кравценюк.

«Політик  пообіцяв підприємцям добитися остаточного ухвалення законопроекту «Купуй українське, плати українцям!», а також інших ініціатив його команди з Промислового пакету реформ на підтримку національного виробника. Раніше він з однодумцями  зміг продавити всі ключові промислові закони у парламенті цього скликання, незважаючи на опір і протидію парламентської більшості. Це  – закон про експортно-кредитне агентство, підвищення експортного мита на металобрухт та заборона на вивіз необробленого лісу-кругляка», – прокоментував підписаний Меморандум голова обласної організації РПЛ.

Тепер в  Олега Ляшка дуже великий електорат не тільки в середовищі аграріїв, а й промисловців. Про це свідчить дієва співпраця команди Радикальної партії з  представниками Федерації роботодавців України.

«Перевага  під час державних закупівель – лише українським виробникам. Саме так дієво інтереси українських промисловців лобіює народний Лідер. Ті, хто платить українцям зарплати і створює робочі місця, повинні тут заробляти. Отримувати бюджетні кошти, щоб виробляти вертольоти, турбіни, трамваї, сільгосптехніку. А не купувати їх за кордоном, інвестуючи в чужу економіку. Нам не треба ніяких кредитів. Ми – самодостатня країна, яка може все робити.  Навіть космічні кораблі. Досить перетворювати українців на папуасів, які віддають все своє задарма! Досить виснажувати Україну!», –  підсумував Володимир Кравценюк.