Володимир Кравценюк: «Секретар Любомльської міської ОТГ та голова бюджетної комісії – новообрані депутати Радикальної партії»

Керівник Волинської Радикальної партії  Володимир Кравценюк привітав  очільника  Любомльського  районного осередку РПЛ Валерія Фурманюка та нових депутатів Любомильської  міської ОТГ від Радикальної партії Антона  Фурманюка  та Володимира Зламанюка з перемогою.

Висуванці від Радикальної партії не лише отримали депутатські мандати, але й  відповідальні посади в Любомльській міській  ОТГ, яка є найбільшою  на Волині. Антона Фурманюка обрали  секретарем Любомльської міської ради  об’єднаної   територіальної громади,  а його  однопартієць Володимир Зламанюк очолив найважливішу з профільних комісій  нової ОТГ – бюджетну.

ОТГ, вибори, осередок

ОТГ, вибори,

«Радикальна партія має високий  рейтинг на Волині. Люди підтримують  нашого Лідера Олега Ляшка, бо він один з небагатьох політиків, який реально знає, як живе сільська глибинка, які проблеми турбують волинян.  Наші  нові депутати, які вибороли депутатські мандати у непростій боротьбі  і тепер отримали  відповідальні посади  в  міській самоврядній громаді – це частина залізної команди переможців. Вони реально  допоможуть  своїм землякам  захистити своє право на роботу і гідне життя»,- підсумував  Володимир Кравценюк.

ОТГ, вибори, осередок

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *