Володимир Кравценюк: «Скасування мораторію на експорт лісу-кругляку не варте кредиту в 600 мільйонів євро»

Володимир Кравценюк: «Скасування мораторію на експорт лісу-кругляку  не варте кредиту в 600 мільйонів євро»

Керівник Волинського обласного партосередку РПЛ  розповів чому Радикальна партія рішуче виступає проти намірів влади скасувати мораторій на вивезення лісу-кругляку в обмін  на кредит в 600 мільйонів євро. Адже ці кредитні кошти  обернуться мільярдними боргами держави і   стануть непосильним тягарем для нашої економіки.
Володимир Кравценюк  переконаний, що консервація української економіки в якості сировинного придатку України, до якого спонукають європейські та міжнародні фінансові інституції, є абсолютно хибним шляхом. Він  призведе до ще більшого зубожіння населення.

Лідер, партія, ліс

«Лідер Радикальної партії Олег Ляшко говорить про те, що замість продажу дешевої сировини, влада має зробити радикальні кроки, які призведуть до відновлення  промислового виробництва. Підприємці, розвиваючи галузь, створюватимуть тисячі робочих місць. Зокрема, на Волині,- підкреслив Володимир Кравценюк.-  Ініціатива  партії із запровадження мораторію на вивіз українського лісу дає помітні наслідки. На кілька мільярдів гривень зросли інвестиції в деревообробну  галузь. Успішно експортуються  готові вироби від українського виробника за кордон. А це означає, що наша країна має всі можливості перетворитись з сировинного придатку Європи на промислового гіганта».

Фракція РПЛ у Верховній Раді, її керівник Олег Ляшко однозначно виступають за продовження мораторію з одночасною криміналізацією контрабанди лісу – кругляку.

«Досить робити з України сировинну колонію. Разом з небайдужими громадянами маємо подбати про розвиток власної економіки і забезпечення гідного життя співвітчизникам»,- підсумував Володимир Кравценюк.
Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів