Володимир Кравценюк: «Оновлений сільський садочок, утеплена школа – це конкретні справи нашого Горохівського партійного осередку».

Партія, осередок

Представники  Волинського партосередку Радикальної партії Олега Ляшка з подарунками   побували на урочистостях  в дошкільному закладі в селі Мерва Горохівського району Волині . Місцевий дитячий садочок  святкував 30-річний ювілей.

Двадцять вісім років власного трудового життя присвятила дошкільній установі її завідуюча – Людмила Миколаївна Корсун, депутат Горохівської  районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка.

«Отримавши від партії депутатський мандат, ця енергійна жінка разом з  партійцями  нашого Горохівського осередку  зробила  чимало  хороших  справ для сільської громади,- підкреслив керівник Волинської Радикальної партії Володимир Кравценюк.– Оновлений сільський садочок, школа з   новими  вікнами – це  все реалізовано за неповних два роки.  Ці  важливі соціальні проекти  говорять про те, що депутатська фракція Радикальної партії в Горохівській районній раді переконливо відстоює  інтереси сільської громади, потужно захищає її.»

Осередок, партія,

Юні вихованці садочка, в селі Мерва  дошкільний заклад відвідує  сімдесят діток, продемонстрували гостям  всі свої юні таланти – співали, танцювали, декламували  віршики.  Всі вони –  щирі українці і патріоти своєї країни – хлопчики у вишитих сорочках. Дівчатка – у віночках і стрічках. Сільський садочок для них, наче рідний, затишний дім.

«Разом з однопартійцями і надалі підтримуватимемо  нашу колегу і депутата – Людмилу Миколаївну  Корсун, – сказав, виступаючи перед присутніми  керівник Горохівського партосередку РПЛ Віталій Клемба,- адже її  керівний та господарський досвід, клопітка депутатська діяльність заслуговують найвищої оцінки.»

Партія, осередок

На урочистостях з нагоди  30-річчя заснування сільського садочка у селі Мерва також був присутній і депутат Волинської облради від Радикальної партії Олега Ляшка на Горохівщині  Сергій Котюк.

«Приємно бачити  втіленими в життя хороші справи нашої дружньої радикальної команди, яку об’єднує Волинський обласний партосередок. Ваші односельці бачать, як ви працюєте  і знають, що за цими справами – авторитет Радикальної партії. Зичу керівнику садочка  та всьому колективу міцного здоров’я, невичерпних сил та плідної енергії у вихованні наших діток»,- наголосив у своєму виступі  Сергій Котюк.

Прес – служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *