Володимир Кравценюк: «Радикальна партія добилася виконання своїх вимог до пакету пенсійних законопроектів»

Керівник  Радикальної партії Волині  розповів  про  те,  як  реалізовані ключові вимоги Радикальної партії до головних пенсійних законопроектів. Парламентська фракція  РПЛ на чолі з Олегом Ляшком виборола підвищення соціальних стандартів: заробітних плат, пенсій та прожиткового мінімуму для сотень тисяч  українських пенсіонерів.
Володимир Кравценюк підкреслив, що нові збільшені  пенсії   вже отримали жінки, які мали достатній трудовий стаж, але вийшли на пенсію в 55 років.  Тепер  вони отримуватимуть не менше 1453 гривень на місяць.

Саме  Радикальна партія домоглася зарахування навчання у вишах та закладах робітничих спеціальностей до трудового стажу. Зараз  студентам вищих, середньо-спеціальних та закладів, які готують фахівців робітничих професій,  навчання зараховуватиметься в робочий стаж.

 «За ініціативою Лідера партії Олега Ляшка виправлена соціальна несправедливість по відношенню до тих громадян, які досягли пенсійного віку, проте не мали достатнього підтвердження  трудового стажу,- наголосив  Володимир Кравценюк,- тепер вони отримуватимуть виплати на рівні мінімального прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб – 1373 грн. Партія  захистила робітників, які працюють у важких умовах – шахтарів, металургів, хіміків. Ставка ЄСВ для них буде збережена. А ще добилась зараховування пенсійного стажу всім підприємцям, які працювали і платили внески до пенсійного фонду».З подачі фракції РПЛ у Верховній  Раді скасовано  антисоціальний податок на пенсії для працюючих пенсіонерів. Відтепер вони отримуватимуть пенсію на 15% більшу. Люди з інвалідністю також отримуватимуть пенсію не нижче прожиткового мінімуму.

«Реформи втілюються в життя заради того, аби робити життя українців кращим і заможнішим. Волиняни, як і всі представники старшого покоління нашої держави, користуються збільшеними соціальними стандартами вже сьогодні»,- підсумував Володимир Кравценюк.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ