Володимир Кравценюк про роботу РПЛ в Торчині: «Всім керівникам раджу попрацювати хоча б кілька годин в наметах!»

Володимир Кравценюк про роботу РПЛ в Торчині: «Всім керівникам раджу попрацювати хоча б кілька годин в наметах!»

Минулих вихідних в селищі Торчин Луцького району, центрі нової самоврядної громади, працював агітаційний намет Радикальної партії. Це стало справжньою подією. До намету сходились місцеві мешканці. Вони активно  спілкувались з керівником Радикальної партії на Волині Володимиром Кравценюком, агітаторами та майбутніми обранцями до нової громади. Тут же виборці отримували газети, листівки, сумки та календарі з символікою РПЛ. І відповіді на всі свої запитання.
«Вражений такою численною підтримкою Лідера, Радикальної партії та наших кандидатів до громади. Всім керівникам раджу попрацювати хоча б кілька годин в наметах чи агітатором в селах, щоб відчути настрої людей та їх життя, як це ми робимо в Торчині», – поділився своїми враженнями від роботи в агітаційному наметі керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

Політик переконаний, що лише кандидати від Радикальної партії зможуть зробити цю самоврядну громаду сильною. Забезпечити земляків роботою, стимулювати розвиток місцевого підприємництва, подбати про розвиток соціальної інфраструктури, – ці проблеми громади будуть вирішувати майбутні депутати від РПЛ.
«Ось такі чудові індивідуальні листівки кожен наш партійний кандидат понесе мешканцям свого округу. Це як промосторінка, де ми, поспілкувавшись з кожним, показали його сильні сторони, прописали програми не загальними словами, а конкретно, що плануємо робити в кожному селі. Впевнений, що люди підтримають тих, хто хоче реалізувати реальні справи та має конкретний план, а не тих, хто підкуповує та обманює селян», –  зазначив Володимир Кравценюк.

До слова, газета «Слова Ляшка» стала резонансом. Мешканці настільки її очікували, що утворилася навіть черга. Загалом, партійні агітатори роздали торчинцям шість тисяч примірників газети.
 

Прес-служба Радикальної партії на Волині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів