Володимир Кравценюк: «Спорт – це початок всього прогресивного»

Володимир Кравценюк: «Спорт – це початок всього прогресивного»

Керівник Волинської Радикальної партії  Володимир Кравценюк від імені всієї команди подякував керівнику фракції РПЛ у Волинській обласній раді Юрію Ройку та депутатам фракції за підтримку спільної партійної ініціативи – долучитись до будівництва сучасного спортивного комплексу в місті Горохів.
На останній сесії органу місцевого самоврядування області клопотання фракції Радикальної партії задоволено. На спорудження майданчика для сільської молоді виділено 300 тисяч гривень.
«Наша  партійна команда працює спільно на загальний результат,- наголосив Володимир Кравценюк.– Цей молодіжний соціальний об’єкт потрібен, аби збільшувались ряди фізично загартованої молоді. Цю важливу справу підтримує Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, адже спортивний комплекс стимулюватиме розвиток любительського спорту на Горохівщині, самоповагу та підтримку серед молоді.
Партія, осередок, спорт

Очільник Волинського облпартосередку додав, що радикальна парламентська команда виступає за те, аби молодь за допомогою спорту ставала успішною в своїй рідній країні. Реалізувала бізнесові проекти, створювала нові родини. Бо спорт- це початок всього прогресивного.

«В майбутньому ми розраховуємо на них як майбутніх членів нашої партії, нашої залізної команди переможців», –  підсумував   Володимир Кравценюк.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів