Володимир Кравценюк: «Законопроект «Купуй українське, плати українцям» – це нові робочі місця, високі зарплати та пенсії для волинян»

Керівник Волинської Радикальної партії  Володимир Кравценюк оприлюднив  позицію Радикальної  партії  стосовно  важливого законопроекту Радикальної партії юююююдддюююд«Купуй українське, плати українцям» . Саме він є  реальним інструментом  виходу нашої країни з економічної кризи.

За словами очільника обласного партійного осередку, позиція Радикальної партії така: одна з основних функцій державного бюджету – внутрішнє інвестування. Один з ключових інструментів таких інвестицій – наш законопроект «Купуй українське – плати українцям».

Законопроект передбачає надання переваги при проведенні державних закупівель для товарів та послуг, вироблених українцями з української сировини.Такий підхід сприятиме швидкому зростанню української економіки, створенню робочих місць і, як наслідок – зростанню заробітних плат та пенсій громадян.

«Критики нашої ініціативи, оцінюючи законопроект, вдаються до відвертих маніпуляцій, зазначаючи, що норми законопроекту не відповідають умовам СОТ. Або створюють не рівні умови для учасників торгів, – підкреслив Володимир Кравценюк. – Однак критики законопроекту свідомо замовчують той факт, що близько 40% товарів та послуг, в рамках державних закупівель є імпортними або містять таку складову. В результаті до 100 млрд гривень бюджетних коштів йдуть в кишені іноземних компаній».

Керівник РПЛ на Волині додав, що законопроект «Купуй українське, плати українцям» передбачає врахування в товарі та послузі обов’язкову українську частку в 20 відсотків. Тобто пята частина товару та послуги має бути виготовлена в Україні, з нашої сировини і руками наших виробників.

«Державні гроші потрібно вкладати в розвиток власної економіки – такою є принципова позиція Лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Годі вже платити іноземним корпорація та іноземним робітникам. Україні, Волині потрібні нові робочі місця, високі зарплати та майбутні пенсії для наших людей»,- підсумував Володимир Кравценюк.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *