Володимир Кравценюк: «Законопроект «Купуй українське, плати українцям» – це нові робочі місця, високі зарплати та пенсії для волинян»

Керівник Волинської Радикальної партії  Володимир Кравценюк оприлюднив  позицію Радикальної  партії  стосовно  важливого законопроекту Радикальної партії юююююдддюююд«Купуй українське, плати українцям» . Саме він є  реальним інструментом  виходу нашої країни з економічної кризи.За словами очільника обласного партійного осередку, позиція Радикальної партії така: одна з основних функцій державного бюджету – внутрішнє інвестування. Один з ключових інструментів таких інвестицій – наш законопроект «Купуй українське – плати українцям».

Законопроект передбачає надання переваги при проведенні державних закупівель для товарів та послуг, вироблених українцями з української сировини.Такий підхід сприятиме швидкому зростанню української економіки, створенню робочих місць і, як наслідок – зростанню заробітних плат та пенсій громадян.«Критики нашої ініціативи, оцінюючи законопроект, вдаються до відвертих маніпуляцій, зазначаючи, що норми законопроекту не відповідають умовам СОТ. Або створюють не рівні умови для учасників торгів, – підкреслив Володимир Кравценюк. – Однак критики законопроекту свідомо замовчують той факт, що близько 40% товарів та послуг, в рамках державних закупівель є імпортними або містять таку складову. В результаті до 100 млрд гривень бюджетних коштів йдуть в кишені іноземних компаній».

Керівник РПЛ на Волині додав, що законопроект «Купуй українське, плати українцям» передбачає врахування в товарі та послузі обов’язкову українську частку в 20 відсотків. Тобто пята частина товару та послуги має бути виготовлена в Україні, з нашої сировини і руками наших виробників.«Державні гроші потрібно вкладати в розвиток власної економіки – такою є принципова позиція Лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Годі вже платити іноземним корпорація та іноземним робітникам. Україні, Волині потрібні нові робочі місця, високі зарплати та майбутні пенсії для наших людей»,- підсумував Володимир Кравценюк.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ