Володимир Кравценюк провів робочу нараду з активом Камінь-Каширського партійного осередку

Володимир Кравценюк провів робочу нараду з активом Камінь-Каширського партійного  осередку

Сьогодні, 5 липня 2017 року, в. о  голови РПЛ на Волині  та члени обласного виконкому  РПЛ взяли участь в робочій нараді  з керівниками та активом Камінь-Каширської  районної організації.  Зокрема, Володимир Кравценюк познайомився з  керівником цього осередку Федором  Мельницьким, його заступником, депутатом Камінь-Каширської  міської ради Олегом Шуміком та присутніми активістами.
Голова Камінь-Каширської  районної організації РПЛ Федір Мельницький  розповів  про те, як працює партійний осередок, проінформував очільника обласної організації  радикалів про наявні проблеми району, розповів про перспективи подальшої розбудови районної організації партії та про  те, які соціальні запити виборців відстоють  місцеві депутати.Важливим є те, що  ця партійна організація налічує у своєму складі більше 50 місцевих членів партії і  їх кількість щомісяця збільшується на десять нових партійців. Разом з ефективною партійною діяльністю  Федір Мельницький вже не один десяток років усіпшно очолює один з кращих  навчальних закладів Камінь-Каширського району – Підцирівську  загальноосвітню школу і тепер в районному  партійному осередку разом з ним активно працюють його колеги по освітянській роботі, вирішуючи соціальні запити земляків.
Актив, партійний осередок, Камінь-Каширський 

Володимир Кравценюк, вислухавши партійців району наголосив, що партійна організація  має гарні результати і працює  дієво, а обговорені на зустрічі  проблеми актуальні  і  надалі  будуть  вирішуватись спільними зусиллями.

Актив, партійний осередок, Камінь-Каширський

Пресс-служба Волинської ТО РПЛ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів