Володимир Кравценюк: «Рожищенський район за Ляшка!»

Володимир Кравценюк: «Рожищенський район за Ляшка!»

Керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк та його заступник  Віктор Прокопчук провели  робочу зустріч з партійцями та активістами Радикальної партії Олега Ляшка в місті Рожище.

Володимир Кравценюк відмітив, що в Рожищенському районі сформувалась міцна районна організація та сільські осередки в навколишніх селах, які реалізували чимало гарних справ. Тому тут є високим рейтинг Радикальної партії та її Лідера Олега Ляшка.

Проте не всі резерви використані. Тому голова обласної організації  РПЛ  наголосив на посиленні комунікацій з сільськими жителями,  подальшій  спільній реалізації  соціальних запитів, які турбують мешканців цього району.

«Рожищенський район за Ляшка! Рожище зустрічає тепло. Рідна організація. Важка розмова про майбутнє, але команда в Олега Ляшка – сильна і ми з такою підтримкою людей все зможемо»,- зазначив Володимир  Кравценюк.

З земляками спілкувався і заступник Віктор Прокопчук.  Головні завдання, які він поставив Віктору Марюку та однопартійцям – розбудова первинних спілчанських осередків. Їх мають очолити нові активні люди, яким близькі ідеї Лідера партії Олега Ляшка та його команди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів