Володимир Кравценюк: «Сім мільйонів гривень на вирішення соцпроблем Торчинської ОТГ – це результат нашої фракції!»

«Сильна команда – дієва фракція – заможна Торчинська громада!» – під таким гаслом йде на вибори до новоствореної ОТГ команда Радикальної партії на Волині.На перших місцевих виборах в Торчинській ОТГ РПЛ вже зареєструвала 17 кандидатів. Таким чином, команда Радикальної партії Олега Ляшка висуває своїх кандидатів по всіх населених пунктах нової громади. Що може запропонувати жителям Торчинської громади Радикальна партія Олега Ляшка, про це розповідає керівник партійного осередку на Волині Володимир Кравценюк:

– Спочатку я назву реальні цифри. В Луцькій районній раді ми зараз маємо фракцію. За два роки роботи наша фракція залучила сім мільйонів гривень бюджетних коштів на реконструкцію соціальних об’єктів віддалених сіл району. В Садові, для прикладу, це округ нашої партійки і депутата Олександри Лисак, реально зроблено багато гарних справ. Відремонтована місцева загальноосвітня школа, там з’явився новий спортивний зал – гарний, сучасний, з новими вікнами, баскетбольними щитами, надійним покриттям підлоги, чим дуже задоволені сільські школярі. А от їх батьки, місцеві фермери, ще пам’ятають ті часи, коли замість безпечного покриття там лежала використана гума з вугільних транспортерів. Енергозберігаючі вікна, гарні класи, – тепер це сучасна сільська школа за 35 кілометрів від Луцька.
А ще малі садівчани ходять в сільський садочок, про заміну покрівлі в якому так само подбали наші однопартійці Олександр Свирида і Олександра Лисак. Тут відкрито нову групу для дошкільнят. Також в селі розпочали вже ремонт будинку культури, впорядковують і інші місцеві бюджетні установи, де протікала покрівля, а стіни не бачили ремонту десятиліттями. А ще виділяли кошти на ремонт місцевих доріг. В Садові замощено вулицю Молодіжну, де мешкають молоді сільські родини. У нас в архіві є фотографії з непрохідними баюрами! Це був жах!

Зрозуміло, що за два роки не можна вирішити всі проблеми, які тут накопичувались десятиліттями. Проте люди бачать, як в кращу сторону змінюється їх села. Зараз Олександра Лисак і Олександр Свирида працюють над тим, щоб в цьому році завершити ремонт дороги Білосток – Садів, відкрити ще одну групу для малюків в садівському садочку, утеплити Садівську одинадцятирічку і завершити ремонт шкільної аварійної тераси. Впевнений, всі справи будуть реалізовані.Ще один наш депутат Василь Коляда активно вирішує соціальні запити селища Торчин і сусідньої  Буянівської громади. Він, як лікар, добре знає, чи потрібна селищу Торчинська лікарня, яку планує закрити влада. Ці добрі справи наших партійців мають високий рейтинг серед місцевих селян. Адже соціальні проблеми вирішила Радикальна партія.– «Сильна команда – дієва фракція – заможна Торчинська громада!»,– під таким гаслом йде на вибори 29 квітня Радикальна партія на Волині. Навіщо потрібна фракція і які проблеми Торчинської громади будуть вирішувати депутати від РПЛ?

Проблем, які турбують селян у селах Веселе, Горзвин, Буяни, Садів, Білосток та інших населених пунктах, безліч! Знайомі ми і з потребами Торчина. Перш за все звертаємось до жителів Торчинської громади з проханням: 29 квітня 2018 року прийти на виборчі дільниці і проголосувати. Віддати свої голоси за кандидатів від Радикальної  партії Олега Ляшка. Наші кандидати – ваші односельці, ви їх усіх добре знаєте, щодня бачите, і вони не підведуть.З числа обраних депутатів сформується сильна депутатська фракція Радикальної партії в Торчинській громаді. Саме таким фракціям в нових громадах надає дієву допомогу Лідер Радикальної партії Олег Ляшко.А це – гарантовані державні кошти на вирішення важливих соціальних проблем нової громади. Всі ви знаєте, що Олегу Ляшку, як нікому іншому, болить за українське село: його безробіття, безгрошів’я, бездоріжжя, відсутність сучасних шкіл, садочків, спортивних комплексів для сільських школярів. Саме завдяки Радикальній партії нові соціальні установи вже працюють в багатьох громадах України. Фракції РПЛ в Торчинській ОТГ під силу добитись виділення коштів на новий сучасний садочок в селищі Торчин, бо малюків тут багато, а їх мамам потрібно працювати. Цю справу підтримають наші однопартійці у Верховній Раді України. Подбає фракція і про кошти на нові очисні споруди, які в Торчині відсутні.

 

Якщо вирішити соціальні проблеми, містечко стане привабливим для інвесторів-представників серйозних бізнесових структур. А це – нові виробничі структури, нові робочі місця та гідні зарплати для місцевих жителів. Зрештою, відрахування з ПДФО та інших податків до бюджету громади.

Наша команда знає, що потрібно також подбати і про належний розвиток інфраструктури в Торчині. Це має бути належне фінансування  відомого на Волині та в усій Україні Торчинського музею, селищного будинку школяра та інших установ. Для цього потрібно передбачити кошти в бюджеті ОТГ на соціальний розвиток.Радикальна партія Олега Ляшка гарантує місцевим фермерам, сільгоспвиробникам, які увійдуть до Торчинської громади залучення до важливих аграрних програм, які підтримуються державою. Їх ініціатором є Лідер нашої партії Олег Ляшко, який переконаний, що українські фермери здатні прогодувати не лише власну країну, але й постачати якісні продукти харчування до Європи та інших країн світу. Партія стоїть на захисті українського селянства. Ми маємо свій економічний план відродження агровиробництва, наш закон «Купуй українське – плати українцям» вже діє.

Ще одна болюча проблема – стан доріг на території Торчинської ОТГ. Ремонт діючих шляхів, облаштування твердого покриття в населених пунктах. На це, як і на фінансування соціальних установ в кожному селі потрібні кошти. Прямі державні дотації проблеми не вирішать. Тому потрібно подбати про можливості додаткового заробітку, розробку нових та цікавих інвестиційних проектів, які отримають фінансування з Європи. Наші однопартійці – представники відомих бізнесових структур Волині мають реальний досвід і підтримають свої колег в Торчинській громаді. Допоможуть стати ефективними управлінцями.

Команда Радикальної партії на Волині відстоює права представників Торчинської громади самим вирішувати долю своїх населених пунктів. Наші кандидати в депутати до Торчинської громади – це ваші земляки, авторитетні люди, які в складі фракції Радикальної партії зможуть захистити ваші інтереси та зробити Торчинську громаду сильною!