Володимир Кравценюк: «Скасування мораторію на експорт кругляка – це злочин, який скоює нова влада»

Володимир Кравценюк: «Скасування мораторію на експорт кругляка – це злочин, який скоює нова влада»

Мораторій на експорт лісу- кругляка, прийняття якого добилась в парламенті Радикальна партія, не дає спокою новій владі.  Як інакше пояснити наміри чиновників з команди Володимира Зеленського, які заявили про свій намір скасувати Мораторій на експорт українського лісу.

Очевидно, на догоду конкурентам з країн ЄС, яким вигідно бачити нас сировинним придатком. Фракція РПЛ, її Лідер Олег Ляшко постійно говорять про це новій владі. Як і про те, що не нові кредити нам потрібні, а впровадження власної політики захисту національного суверенітету.

«В цьому парламенті моя команда зробила багато: найголовніше – не дозволила розбазарити наш ліс та землю»,- так  конкретно і відповідально прозвітував про роботу команди РПЛ Олег Ляшко.

Керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк називає конкретні цифри. Минулого року лише волинські лісівники заробили понад 20 мільйонів гривень. Дали людям зарплати, сплатили податки. Ці прибуткові показники господарської діяльності волинських лісогосподарників  свідчать про те, що лише за перший рік своєї повноцінної дії Мораторій на експорт лісу-кругляка став реальним інструментом власної політики захисту національного суверенітету, який впроваджує в життя Радикальна партія.

«Олег Ляшко, публічно звітуючи, як керівник найдієвішої фракції РПЛ в парламенті, назвав такі цифри: під час дії Мораторію інвестиції в деревообробну галузь збільшились в 2 рази, він приніс 4 мільярди гривень товарного експорту та 400 мільйонів гривень податків до держбюджету. Ще по всій країні створено сотні нових деревообробних і меблевих виробництв та тисячі робочих місць»,- підкреслив керівник  РПЛ на Волині.

Також, за ініціативи РПЛ, запроваджено кримінальну відповідальність за контрабанду лісу. Законопроект №5495 про кримінальну відповідальність за контрабанду лісу-кругляка сприяє  збереженню  українських лісів, адже  його нормами передбачено суттєве збільшення штрафів за незаконні рубки та запроваджено кримінальну відповідальність за контрабанду деревини.

Тепер  за контрабанду лісу винуватці можуть отримати до 12 років тюрми. До цього часу контрабандисти вивозили  український кругляк ешелонами, прикриваючи цей грабунок – експортом дров. За даними Єврокомісії,  імпорт лісу-кругляка до ЄС з України – майже 500 тис. тон на рік. Потрібно було покласти цьому край. Бо такий контрабандний механізм руйнує нашу екологію, промисловість та економіку. Адже українським переробникам не вистачає сировини, люди залишаються без роботи, місцеві бюджети без податків.

«Рік тому я вперше побував на найбільшому волинському підприємстві –ПАТ «Цумань». Воно працює за європейськими технологіями і постачає свою продукцію – струганий шпон, виготовлений, в тому числі, і з цінних порід деревини, в 14 країн світу.  Виробничі можливості акціонерного товариства – 3 тисячі кубічних метрів деревини. Проте переробляють трохи більше половини. Був тут рік тому і Лідер РПЛ Олег Ляшко. Проблеми національних деревообробників з Волині та інших регіонів України знайшли реальне відображення в новому законопроекті.  В селищі Цумань запрацювала нова лінія з виробництва лущеного шпону. Ще дві сотні волинян мають роботу і заробіток вдома – це в середньому 10-12 тисяч гривень. Сьогодні нову владу не цікавить, як живуть люди, де вони мають заробити  на кусок хліба. Знову хай їдуть батраками до Європи. Радикальна партія не допустить цього і боротиметься за продовження дії Мораторію. В цьому нас підтримають тисячі українців»,- підсумував Володимир Кравценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів