Володимир Кравценюк: «Стати на захист фермерів та підприємців – таке завдання ставлю собі в парламенті»(відео)

Володимир Кравценюк: «Стати на захист фермерів та підприємців – таке завдання ставлю собі  в парламенті»(відео)

Стати на захист фермерів та підприємців – таке завдання у парламенті ставить собі  керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк, який йде на вибори за списком Радикальної партії під 17-м номером.

Свою позицію він озвучив в ефірі телеканалу «Україна», де виступав разом з Лідером Радикальної партії Олегом Ляшком.

Володимир Кравценюк сам має невелике підприємство і не з чуток знає, як важко для бізнесу взяти кредит в Україні чи відкрити свою справу. Приєднався до команди Радикальної партії, бо бачить її конкретні справи, а не порожні обіцянки.

«Я, як і наш лідер, виховувався довгий час в інтернаті. Всі знають, що інтернат – це суворе середовище і там словам та порожнім обіцянкам абсолютно ніхто не вірить. Там довіряють тільки реальним справам. Ці реальні справи робить команда Радикальної партії. Президент говорить про розвиток бізнесу в Україні, але ми бачимо якісь відео, якісь пости, якісь розмови – конкретного плану немає. Натомість команда Радикальної партії зареєструвала чіткий закон «Купуй українське, плати українцям». Там прописано, що треба робити, щоб український бізнес став з колін, щоб фермеру у Волинській області не доводилося скошувати малину, бо литовці і поляки вирішили собі ціни знизити. Треба не літати в небесах, а робити конкретні справи», – підсумував  кандидат у народні депутати в ефірі телеканалу «Україна».

Володимир Кравценюк переконаний, що  лише разом можна подолати совкові прешкоди, якими відгородилось суспільство від людей з інвалідністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів