Володимир Кравценюк та радикали Луцька в партійній палатці вітають городян зі святами і дарують газету Радикальної партії «Правда»

Луцьк, свято, привітання

Радикальна палатка Луцької міської організації РПЛ, яка сьогодні, 23 серпня, розташована  в центрі міста Луцька, привертає увагу жителів міста та гостей обласного центру Волині. Керівник Волинської територіальної організації Володимир Кравценюк долучився до спілкування з громадянами та вітає їх з Днем Державного прапора, Днем міста Луцька та прийдешнім святом Незалежності України.

«Приємно відзначити, що кількість  прихильників Радикальної партії в місті Луцьку та на Волині зростає. До нашої палатки вже підійшло чимало перехожих, – розповідає Володимир Кравценюк, – лучани та й усі волиняни – щирі патріоти, чимало з них було учасниками Революції Гідності, інші зі зброєю в руках захищають свою країну. Вітаємо їх і відверто відповідаємо  на всі питання. Зокрема, розповідаємо,як саме наш Лідер Олег Ляшко поборе бідність, побудує сильну економіку та заможну країну. Саме він добився збільшення мінімальної зарплати для українців до 3200 гривень і тепер зупинятись не збирається, вимагає підняти мінімалку до 5000 гривень. Волиняни підтримують це рішення і підтримують Олега Ляшка, як і його бажання бачити країну сильною і процвітаючою.»

Керівник Луцького міського осередку РПЛ  Андрій Токаренко наголосив, що радикальна палатка луцьких партійців постійно працюватиме в місті Луцьку. З прихильниками радикалів спілкуватимуться як керівники, так і рядові партійці організації. А ще тут можна буде отримати свіжий випуск газети «Правда».

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Луцьк, свято, привітання

Луцьк, свято, привітання

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *