Володимир Кравценюк в Ковелі: «Люди вдячні за допомогу в облаштуванні лікарні»

Володимир Кравценюк в Ковелі: «Люди вдячні за допомогу в облаштуванні лікарні»

«Ковельський район за Ляшка! Тиждень тому був тут Олег Ляшко, а люди і досі говорять, передають вітання йому,  Андрію Лозовому, його мамі  Оксані Лозовій, яка родом з Ковеля. Андрій Сергійович постійно питає за ковельчан, приїжджає на Волинь. Люди вдячні команді РПЛ за допомогу в облаштуванні лікарні та підтримують слова Ляшка, що зарплата в медиків має бути достойна. Щоб не переживали, як родину годувати, щоб не їхали за кордон доглядальницями і прибиральницями. Лікар – це поважна професію! Треба нею пишатися, а не виживати за копійки», –  своїми враженнями після зустрічі з прихильниками РПЛ в Ковельському районі поділився керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк, який спілкувався з ними разом з Ігорем Криворучком та заступником Віктором Прокопчуком.

За словами голови обласної організації РПЛ, ковельчани нарікають за високі ціни на комуналку. Що чекати від зими – тільки гадають. А люди хочуть впевненості і справедливості. Щоб не було так, що хтось мільйонні премії отримує, а пенсіонери жебракують.

«Пам’ятають ковельчани і Ігоря Криворучка. Він їздив капітаном екіпажу Ляшкобуса взимку. Сьогодні разом з нами завітав знову. Каже, що Ковельщина росте, багато діточок народжується. Бачили, коли їздили районом і спілкувалися з мамочками. Розказують вони, що важко дитину виховувати, на все високі ціни. А якщо станеться біда, що в родині хтось інвалід – це хоч вішайся. Підтримують Олега Ляшка в його боротьбі за гідне життя для інвалідів та тих, хто їх доглядає. Вдячні за те, що вже зробив та впевнені, що як буде в новому парламенті мати ще більше депутатів у фракції РПЛ, то ще більшого доб’ється»,- підсумував Володимир Кравценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів