Володимир Кравценюк: «В них є гроші, але за нас люди!»

Володимир Кравценюк: «В них є гроші, але за нас люди!»

Минулої неділі українці робили свій демократичний вибір і голосували за нового Президента України. Керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк на своїй сторінці  в соціальній мережі Фейсбук подякував прихильникам Радикальної партії Олега Ляшка, які  віддали свій голос за народного Президента та наголосив на нових завданнях, які стоять перед командою.«Ну, ось і результати. 9,88%  виборців віддали свій голос Олегу Ляшку на Волині. Щиро дякую усім нашим прихильникам, які проголосували. Щиро дякую за те, що ви з нами і нікуди не перебігаєте в залежності від політичної чи медійної кон’юнктури. Ви – наші, а ми – ваші, бо ми за вас!», – підкреслив Володимир Кравценюк.

За словами голови  Волинської обласної організації Радикальної партії, весняна виборча  кампанія – тільки  гарний початок. Попереду дуже багато роботи і важливим тут є –  відстоювання інтересів волинян.

«Перед нами тільки три мільярдери (Коломойський, Тимошенко і Порошенко) і їх нам треба перемогти. В них є гроші, але за нас люди! Нам є куди рости і впевнений, що це тільки гарний початок, а попереду важка праця і відстоювання інтересів тих, хто дійсно потребує уваги і за кого бореться щодня  Олег Ляшко та його команда. Також уклінно дякую кожному члену нашої команди – ви молодці, адже показали ефективну та злагоджену командну роботу. Горджусь, що маю таку честь працювати з вами і вчитись у вас»,- підсумував Володимир Кравценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів