Володимир Кравценюк: «В Затурцях працюємо на перемогу та створення депутатської фракції РПЛ».

Партія, осередок, виборив ОТГ

Керівник Волинської Радикальної партії Володимир Кравценюк разом з заступником голови облпартосередку  Віктором Прокопчуком цього тижня знову побували в селі Затурці – майбутньому адміністративному центрі однієї з найбільших ОТГ Волині. Там вони зустрілись з головою Локачинської районної організації РПЛ Михайлом Українцем та місцевими активістами.

“Наш майбутній депутатський корпус – сім активістів Радикальної партії,-зазначив Володимир Кравценюк.- Це і сільський педагог  Затурцівської загальноосвітньої школи Любов Василівна Жусова. Вона переїхала сюди з Донецької області. Жінка знайшла нову домівку в цьому населеному пункті, працює заступником директора місцевої школи з господарських питань. Гаряче підтримує ідеї нашого Лідера Олега Ляшка. Головна з них – Україна має бути єдиною і заможною. А українці – працювати на своїй землі, а не губити молодість у світах. Тому і боротиметься вона за депутатський мандат, аби представляти в майбутній громаді своїх односельців.”

Партія, осередок, вибори в ОТГ.

Очільник Волинського облпартосередку підкреслив, що підтримує діяльність керівника місцевої парторганізації Михайла Українця, який знайшов хороших кандидатів і майбутніх членів партії. І конкретні справи  парторганізації. Так, нещодавно локачинські партійці в місцевому парку посадили  молоді саджанці горіхів. Адже село Затурці – це ще й батьківщина видатного українського політика, історика, публіциста Вячеслава Липинського.

“Волинські селяни працелюбні і мудрі. Вони підтримують зміни, які принесуть покращення. Людям потрібні робочі місця,теплі школи,садочки для дітей в селах. Тому гуртом разом з ними працюємо на перемогу. І створення майбутньої фракції РПЛ в Затурцівській ОТГ,підсумував Володимир Кравценюк.

 Прес-служба Волинської ТО РПЛ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *