Володимир Кравценюк з робочим візитом відвідав Ківерцівський район

Ківерці, РПЛ, Волинь, Володимир Кравценюк, Яна Церкевич, Ківерцівський район, Радикальна партія, Олег Ляшко

Виконуючий обов’язки голови ТО РПЛ на Волині Володимир Кравценюк продовжує робочі поїздки територією області,  виконуючи доручення Лідера Радикальної партії Олега Ляшка – налагодити ефективні комунікації  з місцевими партійними організаціями та  якнайшвидше  сформувати потужну команду однодумців, за  сприяння і активної позиції якої можна донести волинянам радикальну правду.Сьогодні, 12 червня, новий  керівник радикалів краю провів чергову робочу нараду в Ківерцівському районному осередку Радикальної партії за участі голови Ківерцівської районної організації, депутата Ківерцівської районної ради Яни Церкевич, членів бюро та активістів осередку.
«Перед всіма  волинськими радикалами стоять нові та відповідальні завдання, – наголосив у своєму виступі Володимир Кравценюк, – ми бачимо, як активно та переконливо відстоює у стінах парламенту соціальні та економічні проекти, спрямовані на національне відродження промисловості, сільського господарства, лісопереробної галузі наш Лідер Олег Ляшко зі своєю командою депутатів-професіоналів. Вони працюють разом. Так і ми у своїй області маємо зміцнювати нашу організацію, активніше розбудовувати первинні осередки, залучати до наших рядів активістів, яким близькі ідеї Радикальної партії, бо вони спрямовані на відродження економічного фундаменту нашої держави та забезпечення гідного життя українців».

Головний радикал Волині ознайомив ківерцівських однопартійців з новими партійними проектами. «Ми можемо проявити свою активну позицію не лише в партійній роботі. Нашої турботи і уваги потребують люди з обмеженими можливостями, маємо потурбуватись про розвиток масового спорту в місті та районі, зацікавити молодь обрати тверезе і перспективне життя з новими можливостями», – підсумував поставлені завдання новий очільник обласної радикальної організації.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ