Володимир Кравценюк: «Як керівник я зацікавлений, щоб в нашому партосередку було якнайбільше молоді, яка активно навчається і вдосконалює себе»

Керівник Волинської ТО Радикальної партії Олега Ляшка Володимир Кравценюк привітав завідуючого організаційним відділом обласного партійного осередку Юрія Семчука з отриманням свідоцтва про підвищення кваліфікації і звання тренера програми «Молодіжний працівник».Важливо, що волинський партієць чимало часу активно навчався, беручи участь в заходах для молодих представників громадських організацій в рамках державної програми «Молодіжний працівник». Організатором проекту виступило Міністерство молоді та спорту України та Державний інститут сімейної та молодіжної політики, які реалізували його за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Осередок, досягнення, навчання

«Як керівник обласної партійної організації я зацікавлений, щоб у нас було  якнайбільше молоді, яка активно навчається і вдосконалює себе, –  наголосив Володимир Кравценюк, – Юрій пройшов навчання за такими важливими темами, як молодіжна політика і молодіжна робота, громада і молодіжна робота в громаді. Набуті знання знадобляться для налагодження контактів з представниками молодіжних організацій, а також  для формування майбутнього депутатського корпусу від партії на жовтневих виборах до ОТГ Волині. Сюди ми залучаємо молодих та активних представники Радикальної партії з нашої області».

Прес-служба Волинської  ТО РПЛ