Володимир Кравценюк: «Якщо громада подбає про молодь – буде успішною»

Осередок, партія, молодь

П’ятнадцятого листопада  в сесійному залі Верховної Ради України відбулись  парламентські слухання щодо формування та реалізації  державної молодіжної політики в умовах децентралізації. В цьому важливому заході брали активну участь молоді партійці Волинської ТО РПЛ: завідуючий організаційним відділом облпартосередку Юрій  Семчук та голова Іваничівської  районної організації РПЛ Оксана Рубан .
«Важливою є ідея  Міністерства молоді та спорту   для самореалізації сільської молоді – це створення молодіжних центрів на території  самоврядних громад,-  висловив свою думку про захід  керівник Волинської Радикальної партії Володимир Кравценюк.- Переконаний,що  наші молоді партійці  стануть ініціаторами змін у самоврядних громадах.  Підтримуватимуть розвиток молодіжного бізнесу та фермерства.  Молоді має бути комфортно у своєму містечку чи селі. Тут мають бути створені можливості для її  розвитку – такою є політика Радикальної партії. Якщо громада подбає про молодь – буде успішною.»

Партія, молодь, осередок

Завідуючий  організаційним відділом  Волинської ТО РПЛ Юрій Семчук  поділився враженнями від поїздки.  Він наголосив,  що в молодіжних структурах ОТГ мають працювати  лідери –  люди, які говорять з молоддю одною мовою і подбають  про   її самореалізацію та можливості для розвитку.  Молоді партійці РПЛ, які  під час виборів  до місцевих ОТГ здобудуть депутатські мандат и, стануть саме такими лідерами в самоврядних громадах  Волині.

Партія, молодь, осередок

«Вдячний  керівнику нашого облпартосередку  Володимиру Кравценюку  за організацію цієї поїздки і  можливість  подальшого самовдосконалення»,- додав  Юрій Семчук.

Партія, молодь, осередок

Прес – служба Волинської ТО РПЛ