Володимир Кравценюк: «За нашим осередком у Горохові – конкретні справи»

Партія, осередок, вибори

Керівник Радикальної партії Волині Володимир Кравценюк продовжує робочі поїздки областю. Головна мета – ефективна підготовка до жовтневих виборів в ОТГ. Разом із заступником Віктором Прокопчуком він відвідав районний центр Горохів 19 жовтня і зустрівся із головою  Горохівської РПЛ Віталієм Клембою  та активістами парторганізації.

Володимир Кравценюк також побував на місці будівництва сучасного спортивного майданчика, який зводиться з ініціативи фракції Радикальної партії в Горохівській районній раді. Саме місцеві партійці добилися виділення  мільйона гривень бюджетних коштів з районного бюджету, аби в сільському  райцентрі з’явився сучасний спортивний об’єкт для охочих займатися спортом. Тепер роблять все для того, аби будівництво було завершене вчасно.

Партія, осередок, вибори

 

«Переконаний, що жителі Горохівщини підтримають наших кандидатів на виборах до Городищенської самоврядної громади. Вони бачать конкретні справи депутатів Горохівського партійного осередку.  Селяни розуміють, що це – хороші господарники, які  добре знають, що потрібно їх громаді.»,- підсумував Володимир Кравценюк.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *