Володимир Кравценюк: «Законопроект: «Купуй українське! Плати українцям!» – шлях до відродження економіки країни»

Керівник  Волинської Радикальної партії  Володимир Кравценюк прокоментував новий  законопроект  Радикальної партії Олега Ляшка, який повинен стати основою промислової політики  і допоможе витягнути країну з бідності.
За  словами очільника Радикальної партії Волині, позиція партії і її Лідера Олега Ляшка є такою: курс на підтримку вітчизняної промисловості має стати основою державної економічної політики. Машинобудування, авіапром, вагонобудування, стимулювання експорту металопродукції на зовнішніх ринках – ключова задача влади. Саме тому в основі промислового пакету реформ Радикальної партії  головна увага приділяється підтримці національного промислового виробника.

 «Залежність  від зовнішніх кредитів – це шлях в нікуди. Команда  Радикальної партії добре це знає. Розвиток власного виробництва, створення нових робочих місць допоможуть  в найкоротші строки наповнити бюджет та працевлаштувати наших громадян. Радикально поповнити  доходи українців, і, що найголовніше, зупинити перетворення України  у сировинний придаток, – наше головне завдання»,- підкреслив  Володимир Кравценюк.Важливо, що Радикальна партія виступає на необхідності запровадження масштабної модернізації всередині країни, яка забезпечить збільшення внутрішнього попиту на продукцію промислових підприємств. А ще сприятиме меншій залежності галузі від кон’юнктури зовнішніх ринків.

«Досить побиратись – потрібно заробляти», – так емоційно проаналізував цей історичний законопроект Олег Ляшко. Переконаний, що нашого Лідера підтримають  мільйони співвітчизників»,- підсумував очільник Волинської Радикальної партії.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ