Володимир Кравценюк: «Запрошуємо до Молодіжного крила РПЛ Волині – активної і амбіційної команди».

Володимир Кравценюк: «Запрошуємо до Молодіжного крила РПЛ Волині – активної і амбіційної команди».

Десятого грудня в місті Києві відбувся перший Всеукраїнський з’їзд Молодіжного Крила Радикальної партії. На цьому заході були присутні делегації з усіх областей нашої країни. Волинь представляли Юрій Семчук разом із командою однодумців.
Професійні настанови молодим колегам давали народні депутати Андрій Лозовий, Дмитро Лінько, Ігор  Мосійчук, Василь Амельченко, Олексій Ленський.

 

Вітальне слово присутнім від Лідера партії  зачитав Андрій Лозовий. Олег Ляшко назвав делегатів «найкращою молоддю, яку веде до влади. Бо тільки енергійна, ініціативна та розумна молодь зможе радикально змінити країну і витягнути її з безпробудної кризи.»
«Хочу привітати наших молодих однопартійців з Днем народження,- підкреслив очільник Волинської Радикальної партії Володимир Кравценюк,- десяте грудня цього року – початок відліку та нової роботи над цікавими проектами. Наша молодь працює разом з обласною парторганізацією. Спортивні, благодійні, культурно-просвітні акції ми проводимо спільно. Ініціатива молодих дає початок новим задумам, які ми напрацьовуємо  в процесі обговорення. А потім разом реалізовуємо. Через те волиняни знають про гарні справи нашого осередку.»

 Голова Волинського осередку Молодіжного крила Радикальної партії Юрій Семчук розповів, що на Всеукраїнському з’їзді спілкувався з ровесниками, які настроєні лише на перемогу.
«Ми всі об’єднані однією ідеєю – зробити нашу країну сильною. Для того, щоб в Україні працювати і будувати свій бізнес, закохуватись і виховувати своїх дітей. Вдячні керівнику нашої обласної парторганізації Володимиру Кравценюку, який завжди підтримує наші задуми. Радить, допомагає фінансово.»

«Наше Молодіжне крило буде міцніти і розвиватись. То ж запрошуємо  молодь до нашої активної та амбіційної команди»,- підсумував Володимир Кравценюк.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів