Володимир Кравценюк: «Здирати з людей останні гроші за газ, який вони не споживали – незаконно»

В січні українці, які не мають лічильників, отримали квитанції за газ із значно завищеними сумами. Це незаконно. Тому Олег Ляшко вимагає від влади знизити ціну на газ, відновити старий порядок нарахування субсидій, встановити всім споживачам лічильники за рахунок державного бюджету і радикально підняти зарплати та пенсії. Про це розповів керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.«Людям виставили платіжки за газ, який вони не споживали, а потім чиновники та міністри розповідають їм, що потрібно вимагати повернення грошей назад. Лідер нашої політичної сили каже, що все це відбувається через бардак, відсутність влади і порядку. Це потрібно припинити. Здирати з людей останні гроші за газ, який вони не споживали – незаконно. А того, хто надіслав українцям такі платіжки – треба саджати за ґрати на 10 років», – підкреслив голова обласної організації РПЛ.

За словами Володимира Кравценюка, люди не мають чим платити за комуналку – доходи копійчані, а субсидії не дають. Влада фактично не залишила людям альтернативи – або за комуналку заплати і помирай, бо немає коштів на ліки від тиску, або купи ліки і не плати за комуналку – у цьому випадку взагалі на вулиці можна залишитися.  В цій скрутній ситуації представники команди РПЛ на Волині допомагають відвідувачам обласної громадської приймальні. Особливо тим, які не мають лічильників чи не знають, як їх безкоштовно змінити, кому відмовили в наданні субсидії. Надають кваліфіковані поради та консультації.«Ще хочу зауважити, що наша влада створила монстра в особі керівника Нафтогазу Коболєва, який  вимагає для себе все більше бюджетних коштів. Тепер цей чиновник, якому державна компанія (яка довгий час дотувалась з бюджету) виплатила 12 мільйонів доларів премії,  сперечається  з прем’єр-міністром і ставить йому ультиматум, вимагаючи дати ще гроші на закупку лічильників. Тобто платники податків мають купити Коболєву інструмент, щоб він далі міг собі заробляти премії і відправляти їх мамі в США»,- зазначив Володимир Кравценюк.

«Олег Ляшко гостро ставить питання, яке є болючим для всіх нас: коли пенсія – 1500 гривень, а платіжка за газ – 9 тисяч гривень, в якій країні ми живемо? Негайно потрібно міняти таку владу, яка потурає здирницьким тарифам Нафтогазу», – підсумував Володимир Кравценюк.

Важливо, що Лідер РПЛ знає, як знизити тарифи на газ. Зробити це цілком реально, якщо збільшити видобуток власних енергоносіїв.