Володимир Кравценюк зустрівся з партійцями Рожищенського осередку РПЛ

Керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк разом з першим заступником  Віктром Прокопчуком провели робочу зустріч з членами  партії в місті Рожище.

Перш за все Володимир Кравценюк привітав з днем народження місцеву партійку Зоряну Олещук та побажали міцного здоров’я та успіхів у подальшій партійній діяльності.

Під час робочої зустрічі в цьому волинському райцентрі були порушені такі питання, як збільшення кількості активних партійців в складі організації, агітація та поширення газети «Слово Ляшка» серед місцевих жителів.  Необхідною є подальша розбудова партійних осередків в місті та селах Рожищенського району.

Обговорили план партійних заходів, а також  співпрацю  з місцевими жителями, які мають активну громадську позицію і підтримують діяльність Радикальної партії Олега Ляшка.

«В нас дуже гарна команда в Рожищенській районній організації РПЛ! Сьогодні там провели зустріч: достойна робота, ще амбітніші плани, та вже реалізовано багато добрих справ. Дуже приємно, що маємо таких однопартійців»,- розповів про поїздку Володимир Кравценюк.

 Прес-служба Радикальної партії на Волині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *