Володимир Кравценюк: «В Зимненській ОТГ багатодітні мами об’єднались навколо нашої активістки Ольги Соколової»

Партія, ОТГ, вибори.

24 грудня  цього року на Волині відбудуться довибори до двох діючих  ОТГ області – Зимненської та Голобської.  Мешканці глибинки Володимирщини, а саме населених пунктів  Хмелів, Хмелівка, Житані, Нехвороща, вирішили  приєднатись до Зимненської територіальної громади

Мешканці села Хмелів вирішили висунути свою односельчанку Ольгу Соколову, заступника голови РПЛ на Володимирщині, кандидатом в депутати до Зимненської громади. Керувались тим, що їх активна землячка і мама п’ятьох дітей  активно відстоюватиме соціальні запити не лише Хмелева, в якому мешкає чимало багатодітних родин, але й інших населених пунктів, які увійдуть до самоврядної громади.

«Ми прийняли рішення підтримувати на виборах до місцевих ОТГ Волині соціально активних партійців. Саме ці люди, які поділяють ідеї Радикальної партії, відстоюватимуть соціальні ініціативи на місцях, – наголосив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк. – Тому багатодітні мами села Хмелів об’єднались навколо нашої активістки Ольги Соколової. В селі, де немає клубу, школи, магазину, вона самотужки добивається вирішення проблем, про які має дбати місцева влада. Саме завдяки її наполегливості тридцять сільських школяриків тепер підвозить до віддаленої  школи шкільний автобус. Також в Хмелеві кілька разів на тиждень продають свіжий хліб. Для людей, де немає магазину, це була справжня проблема – придбати свіжий буханець. Наша партійка захищає не лише своє право на гідне життя, а і таке ж право на гідне життя своїх односельців. І буде надалі це робити, отримавши посвідчення депутата».

Чи просто мамі п’ятьох діток, до речі, найменшій донечці лише місяць виповнився, клопотатися про справи сільської громади?

«Добре, що є кому глядіти діток, – сміється Ольга Соколова, – бо я все в поїздках. Хочеться, аби наше  село, де живуть молоді родини і підростає тридцять діток, розвивалося. Потрібно відремонтувати дорогу. Відкрити магазин. Я розповідаю людям, що Олег Ляшко захищає наше село у Києві, я ж разом з однодумцями, які підтримують Радикальну партію, робитиму це у складі нової громади».

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *