Володимир Цибулько: «В України свій шлях розвитку, і такі ідеї, як у лідера РПЛ, спрямовані на розвиток самоідентифікації»

Володимир Цибулько: «В України свій шлях розвитку, і такі ідеї, як у лідера РПЛ, спрямовані на розвиток  самоідентифікації»

Про неполітичну акцію, «Український безсмертний полк», ініціатором  якої   став Олег Ляшко, написав  на своїй сторінці у Фейсбуці  політолог Володимир Цибулько.

Він підтримав цю важливу  ініціативу політика, який закликав співвітчизників  9 травня вийти в центр Києва, на Софіївську площу, з портретами українських захисників, які пожертвували своїм життям під національно-визвольної війни на Донбасі. І таким чином  віддати данину шани своїм Героям.

«Ініціатива Ляшка носить глибокий проукраїнський характер. Протистояння російській агресії повинно відбуватися не лише у військовій сфері, а й у економічній, дипломатичній, і, що надважливо – те, що і пропонує Ляшко, – в ідеологічній», – висловив свою думку про цю  акцію експерт.

До слова, Олег Ляшко  закликав приєднатися до «Українського  безсмертного полку»  ветеранів війни, волонтерів та всіх небайдужих співвітчизників.

Володимир Цибулько переконаний, що такі заходи надзвичайно дієві  в теперішній ідеологічній війні  з ворогом.

«Це частина протистояння викраденню нашої історії, протистояння їхньому пропагандистському проекту. Усе це демонструє правильний просвітницький характер, а також елемент справедливості, адже Україна є одним із нащадків антигітлерівської коаліції, і ніяк не частиною російського світу і тим більше – частиною сталінського спадку», – підкреслив політолог.

За словами Володимира Цибулька, в України свій шлях розвитку, і такі ідеї, з якими звертається до людей  Лідер РПЛ, спрямовані на розвиток національної самоідентифікації.

«Україна йде своїм європейським шляхом, через що ініціатива Ляшка несе в собі дуже глибокий державницький характер, який спрямований на зближення України з Європою, а також – самоідентифікацію і визнання особистої національної значущості», – резюмував політолог.

Важливо, що Олег Ляшко оприлюднив звернення до українців, щоб об’єднатися заради Світлої пам’яті всіх загиблих Героїв.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів