Володимирські партійці впорядкували околиці на території цукрового заводу

Володимирські партійці впорядкували околиці на території цукрового заводу

Активісти Володимир-Волинського міського осередку Радикальної партії Олега Ляшка ініціювали акцію з благоустрою рідного міста і впорядкували міську територію неподалік непрацюючого підприємства – колишнього цукрового заводу. Ділянка на околиці, яку відмовились обслуговувати  місцеві комунальники, заросла бур’янами і хащами. Тому  обурені городяни, які через цю місцину повертаються додому, не раз звертались із скаргами  до міської влади. Але проблема залишалася невирішеною.
«Наші колеги, депутат міської ради Роман Горошкевич та керівник міського осередку Дмитро Юзвенко, відповідально відреагували на звернення  жителів міста.  Організувалися і впорядкували  цей забутий  владою куточок міста. Працювали і самі, обкошуючи вручну обочини біля дерев та пішохідних доріжок, і замовили косарку, яка впорядковувала забур’янену територію. За кілька годин  роботи  все благоустроїли  та навели порядок. Зробили корисну справу для громади. Запрошуємо всіх містян активно долучатися до гарних справ наших партійців. Володимир-Волинський –  особливе місто, перлина нашої Волині»,- прокоментував захід керівник Радикальної партії на Волині  Володимир Кравценюк.
Ця акція стала несподіванкою для жителів віддалених вулиць. «З самого рання активісти в районі цукрового заводу косять траву у садах та алеях району, приємно дивитись!» – таке повідомлення з’явилось на сторінці «Типовий Володимир-Волинський» в Інстаграм.

«Жителі околиць міста заслуговують на комфортні умови, мешкають тут разом з дітьми. Ми раді, що нам  вдалось їм в цьому допомогти, зробити хорошу справу для нашої міської громади. Цей віддалений район має дуже багато проблем житлово-комунального характеру. Минулого тижня від імені нашого депутата-однопартійця  Романа Горошкевича подали звернення до відділу ЖКГ міськвиконкому про перенесення сміттєвих баків від дитячого майданчика в дворі багатоповерхівок на вулиці Луцькій. І це – лише початок роботи, адже люди звертаються і з питаннями створення ОСББ, і щодо ремонту вулиці Залізничної, встановлення вуличного освітлення. Це для них важливо, тому будемо їм допомагати»,- підсумував  Дмитро Юзвенко.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів