Волинянин в списку Радикальної партії Олега Ляшка на дострокових виборах у парламент

Волинянин в списку Радикальної партії Олега Ляшка на дострокових виборах у парламент

В понеділок, 10 червня в місті Києві відбувся 24-й з’їзд Радикальної партії. Він розпочався з Гімну України та спільної молитви за мир.  Понад тисяча однопартійців  з усіх куточків країни зібрались просто неба у парку імені Тараса Шевченка, щоб підтримати команду Олега Ляшка та план РПЛ, за яким діятиме в парламенті майбутня парламентська фракція. На з’їзд прибули і делегати з Волині.

В своїй промові Лідер РПЛ наголосив на ключових завданнях, які ставить перед своєю командою у новому парламенті – це захистити землю, українську мову та не допустити реваншу «московського демону».

 

«Не дамо розпродати землю та повернути колесо держави в зворотному напрямку»

«Подивіться на московські колони, які йдуть до Верховної Ради – партія кума Путіна, де понабирали всіх тих, хто 5 років тому не знали, куди бігти. Вони всі повилазили. І сьогодні всі вони йдуть до парламенту. Для чого? З однією метою – здійснити промосковський реванш. Сьогодні в результаті дій Порошенка і його оточення, п’яти років його грабежу, корупції, жадібності, фактично відродили демона московського реваншу. І наше завдання – зупинити цей реванш, не дати їм отримати місць в парламенті, не дати скасувати закон про мову і ухвалити особливий статус для Донбасу», – підкреслив  Олег Ляшко.

Політик пообіцяв українцям, що не дозволить новій владі перетворити країну у філію Кремля та гумористичне шоу.

«Вони хочуть відібрати у нас мову, вони хочуть відібрати у нас землю, вони хочуть легалізувати бойовиків, щоб відібрати незалежність держави. Команда Ляшка – це українська команда, для якої пріоритети – це відновлення миру, перемога над бідністю і зупинення московського реваншу, усіх цих гнид, які рвуться до парламенту, щоб знищити Україну, українську душу, українське слово, українську мову, українську церкву і українську незалежність. У нас інший план – сильна країна, сильна економіка, перемога над бідністю, сильна українська армія, повага до української мови, повага до України у світі, а не приниження її, повернення людей із заробітків і достойна робота для них в Україні. Не дамо нікому топтатися по українській душі і українській мові», – наголосив Олег Ляшко.

 

Волинська команда РПЛ – люди активні та дієві

В списку кандидатів від РПЛ є і волинянин – керівник Волинського обласного осередку РПЛ Володимир Кравценюк. Він виріс без батьків – виховувався в інтернаті. Закінчив школу з відзнакою, сам вступив в київський університет. Потім навчався в аспірантурі, отримав ступінь кандидата наук, закінчив другу вищу освіту. Сьогодні Володимир Кравценюк  має власну справу, а також на громадських засадах керує волинським осередком РПЛ. В майбутньому парламенті буде захищати інтереси  рідної  області.

Що турбує земляків, майбутній народний депутат від РПЛ добре знає: проблеми лісопреробників, фермерів, багатодітних сімей, медицина, культура, сільські школи та сільські поштові віділення, розвиток агропреробки та багато всього іншого, що болить волинянам. Про все Володимир Кравценюк інформує Лідера партії, коллег у фракції, аби ці проблеми знайшли якнайшвидше вирішення на загальнодержавному рівні.

«Олег Ляшко сказав, що Радикальна партія, на відміну від інших політичних сил дійсно є функціонуючим, а не декларованим «соціальним ліфтом» для тих, хто прагне змінювати Україну на краще. Хочу наголосити, що за таким самим принципом разом з Віктором  Прокопчуком ми формували і нашу команду – Волинську обласну організацію та міські і районні осередки. Наші колеги – люди активні та дієві, не мажори чи пристосуванці, а наполегливі творчі та самодостатні партійці. Таким не соромно отримати депутатські мандати. Про це свідчать результати президентських виборів, адже на Волині ми отримали хороші результати, а також зацікавленість волинян нашим партійним планом дій. Її головні пріоритети – проукраїнські, дієві, важливі для кожного нашого співвітчизника. Насамперед – це відновлення миру, і спільна командна робота на відродження економіки, на те, щоб перетворити Україну на сильну державу. Підтримка фермерів Волині, створення робочих місць для молоді з достойною оплатою – наша команда знає, як це зробити.  І це не просто слова, а дієві кроки. Напередодні виборів ми маємо пам’ятати про те, що в країні війна і не допустити реваншу промосковських сил, усіх пристосуванців, які рвуться до парламенту, щоб знищити Україну, її багату мову та спадщину. Цього ніколи не буде, адже наша команда готова звітувати, відповідати за свої слова»,- підсумував керівник РПЛ на Волині.

Олег Ляшко на з’їзді РПЛ: «Демон російського реваншу не пройде».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів