Волинський партієць був учасником Всеукраїнського форуму молоді

В місті Харкові відбувся  Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць, спрямований на інтелектуальне  самовдосконалення молоді. На цьому заході Молодіжне крило Радикальної партії   Волині представляв  завідуючий організаційним відділом обласного партосередку Юрій Семчук . 
Важливо, що волинський    партієць активно навчається, беручи участь в навчальних заходах  для молодих представників громадських організацій в рамках державної програми «Молодіжний працівник». І має звання тренера цієї програми.
«Метою Всеукраїнського форуму була підтримка ефективних форм співпраці та мережування серед молодих працівників та працівниць України,- підкреслив  Юрій Семчук,– це було надзвичайно цікаво: спілкуватись та дискутувати з колегами, які вже мають певний досвід молодіжної роботи. А ще вони  реалізують для ровесників цікаві молодіжні практики. Ми так само активно працюємо. Гуртуємо навколо себе молодь, яка підтримує головну ідею нашого Лідера – повноцінно реалізувати себе в своїй країні. Спортивні, благодійні, культурно-просвітницькі проекти-ми скрізь беремо участь. Разом з нами в таких заходах бере участь і керівник нашої облпарторганізації Володимир Кравценюк. Допомагає порадами,підтримує. І тому в наше Молодіжне крило приходять що раз нові учасники».

Волинський партієць також розповів, що на заході була нагода послухати цікавих спікерів з  різних куточків України та світу,поспілкуватись з ними, відкрити щось нове і важливе.

Прес-служба Волинської  ТО РПЛ