Волинські радикали привітали з Днем Незалежності мешканців геріатричного пансіонату в Луцьку

День Незалежності – це День Народження нашої країни, найголовніше свято українського народу. В цей святковий день Волинський осередок Радикальної партії Олега Ляшка не оминув увагою Луцький геріатричний пансіонат, над яким опікується вже довгий час і намагається кожного свята відвідувати людей, яким вкрай потрібно знати, що їх не забули, і вони потрібні. В Геріатричному пансіонаті мешкають близько 160 осіб з особливими потребами, це соціально-незахищені та самотні громадяни літнього віку, про яких піклується держава.

Цими святковими днями Михайло Новосад, член Луцької міської організації РПЛ, привітав мешканців і передав їм вітальні листівки від Лідера Радикальної партії Олега Ляшка.

Вони із захопленням розглядали календарі та листівки від Олега Ляшка, розказували про своє життя, час від часу бідкалися на побутові проблеми, проте дуже раділи простому людському спілкуванню і увазі. Мешканці пансіонату дякували волинським радикалам за те, що не забувають про них і допомагають.

Нагадаємо, що нещодавно геріатричний пансіонат відвідали керівник волинських радикалів Володимир Кравценюк та депутат Волинської обласної ради від РПЛ Юрій Ройко. Вони перевірили стан відремонтованого прального відділеня, бюджетні кошти на яке були виділені завдяки саме депутатам фракції РПЛ у Волинській обласній раді, та визначили подальший обсяг робіт і потреби пансіонату.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *