Вони не залишають нам жодного шансу піднятися! – Олег Ляшко оприлюднив звіт МВФ про Україну (ВІДЕО)

Сьогодні, 15 січня, на погоджувальну раду Олег Ляшко приніс звіт МВФ про Україну. Документ містить 111 сторінок з додатками. Народний депутат зазначив, що документ складений англійською мовою і до сих пір немає його перекладу українською. А це, на думку Лідера РПЛ, було б дуже доречно, оскільки українці змогли б дізнатися, про що саме йдеться в цьому звіті. “Фактично, це пакт про зовнішнє управління нашою економікою. Чіткий план, як не дати економіці повністю впасти, але не залишити жодного шансу піднятись. Економічне зростання буде повністю заморожене, а ВВП на душу населення і далі лишатиметься одним з найнижчих в Європі”, – зазначає Олег Ляшко. По суті – це план заморозки української економіки – такий висновок робить політик. 

В документі йдеться і про підвищення ціни на газ, і про навмисне зменшення наданої субсидії, якщо не буде вистачати грошей на виплату пенсій.“Влада погодилась на всі умови, починаючи від підвищення цін на газ та зменшення соціальних виплат і закінчуючи щоденним звітом НБУ перед МВФ. Перед українцями керівники Нацбанку чи «Нафтогазу» не звітували жодного разу, а перед МВФ вони звітуватимуть щодня. Той, хто платить, замовляє музику, як кажуть”, – обурюється Олег Ляшко.

Не залишив поза увагою Олег Ляшко і питання землі. Законопроект про мораторій на продаж землі досі не підписаний, бо у парламенті «висить» проект постанови про блокування цього закону.

“У владних кабінетах знову почалися розмови про створення ринку земель. Попереджаю усіх: я вас нагодую цією землею, але не дам забрати і продати найбільше багатство наших селян. Вимагаю від голови парламенту якомога скоріше поставити цю постанову на відхилення, щоб дати Президенту можливість підписати мораторій на продаж земель. Українська земля має належати українцям!“, – озвучив свою вимогу Олег Ляшко.

Прокоментував звіт МВФ, Олег Ляшко впевнений, що нинішня влада компрадорів нав’язує українцям бідність, залежність, еміграцію і приниження. Українці заслуговують на протилежне – розвиток промисловості, нові робочі місця і перспектива у власній країні.

МВФ оприлюднив звіт про Україну на 111 сторінок. Фактично, це пакт про зовнішнє управління нашою економікою. Чіткий план, як не дати економіці повністю впасти, але не залишити жодного шансу піднятись. Економічне зростання буде повністю заморожене, а ВВП на душу населення і далі лишатиметься одним з найнижчих в Європі. Влада погодилась на всі умови, починаючи від підвищення цін на газ та зменшення соціальних виплат і закінчуючи щоденним звітом НБУ перед МВФ. Перед українцями керівники Нацбанку чи «Нафтогазу» не звітували жодного разу, а перед МВФ вони звітуватимуть щодня. Той, хто платить, замовляє музику, як кажуть. Нинішня влада компрадорів нав’язує українцям бідність, залежність, еміграцію і приниження. Українці заслуговують на протилежне – розвиток промисловості, нові робочі місця і перспектива у власній країні.

Publiée par Олег Ляшко sur Mardi 15 janvier 2019