Підготовка до виборів ОТГ: Володимир Кравценюк провів робочу зустріч з керівником партійного осередку Любимильського району

Підготовка до виборів ОТГ: Володимир Кравценюк провів робочу зустріч з керівником партійного осередку Любимильського району

22 серпня керівник Волинської ТО РПЛ Володимир Кравценюк разом із заступником Віктором Прокопчуком здійснили робочу поїздку до міста Любомиль. З очільником Любомильского районного осередку РПЛ Миколою Шлапою вони обговорили наступні завдання: майбутні вибори до об’єднаних територіальних громад Любомильщини та формування нового депутатського корпусу від Радикальної партії. На зустрічі було вирішено, що через тиждень буде сформований список кандидатів на голів ОТГ.

В Любомильському районі 29 жовтня цього року відбудуться вибори в трьох місцевих ОТГ – Рівненській сільській об’єднаній територіальній громаді, Головненській селищній об’єднаній територіальній громаді та Любомильській міській об’єднаній територіальній громаді.

«Найбільш активні радикали Любомильщини мають представляти інтереси своїх виборців в нових об’єднаних територіальних громадах цього району, – наголосив під час зустрічі Володимир Кравценюк, – адже політика економічного зростання, яку активно втілює в життя Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, і яку  впроваджуватимуть конкретними соціальними справами наші майбутні депутати-радикали, допоможе забезпечити гідне життя не лише жителям цього прикордонного регіону, але й всієї  Волині».

На зустрічі також йшлось про нові соціальні проекти, які ініціює Волинська ТО РПЛ, і в яких братимуть активну участь мешканці Любомильщини.

 

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів