Вишиванка – це наша Україна

Команда Радикальної партії на Волині долучилась до  урочистостей, які з нагоди  Дня  вишиванки відбулися в місті Луцьку.

Партійці на свято одягнули свої вишиті сорочки – сімейні реліквії та сфотографувались разом біля пам’ятника Тарасу Шевченку на центральній площі міста .

Першим сьогодні привітав з Днем вишиванки керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Зі святом нас, українці! У мене в житті було всього дві вишиванки – перша від мами, якої, на жаль, не стало у 1995 році, а друга від Тетяни Богдан, мами мого доброго друга Володимира Богдана, яку вона щиросердечно, власними руками створила мені у подарунок. Тому вишиванка для мене – це не просто одяг, це символ української Матері, яка робила одяг-оберіг на гарну долю синові, чоловіку чи родичу. Мабуть недаремно більшість орнаментів і зв’язують з символами бога Рода, який мав оберігати та захищати рід», – зазначив Володимир Кравценюк.

Про те, що вишиванка не лише гарний одяг, з яким пов’язують українців, але й наша національна святиня,  наша вистраждана історія і оберіг кожної волинської родини, розповіли  молоді партійці Анастасія Дуда та Юрій Семчук.

«Вишитій сорочці, яку я одягнула на свято – 45 років. Вишивала її моя бабуся Галя з села Доросині. Мама ходила в цій вишиваночці, тепер я одягаю. Орнамент особливий – різнокольоровий  хрестик з ружами. Цю вишиванку я передам вже своїм дітям», – розповіла Анастасія Дуда.

«Мені сорочку моя тітка Таня вишила. Так і сказала: дарую майбутньому депутату. Намагатимуся виправдати її довіру. Вишиванка  завжди супроводжує кожного з нас в найрадісніші  і в найскладніші моменти життя. Я ношу свою сорочку з гордістю за свою країну, її прекрасні національні традиції, її чудових людей, руки яких творять таку  вічну красу», – підсумував Юрій Семчук.