Як зробити Мар’янівську ОТГ заможною та комфортною для життя?

Як зробити Мар’янівську ОТГ заможною та комфортною для життя?

30 червня в Мар’янівській ОТГ відбудуться вибори голови громади та депутатів. І тут головне – не помилитися: якщо голова і депутати по-господарськи і відповідально планують діяльність, розподіляють ресурси та діють в інтересах мешканців, то громада стає заможною і комфортною для життя.

Тож, кого обирати? Ми розпитали мешканців майбутньої Мар’янівської ОТГ. Більшість хочуть, щоб їх інтереси представляли активні, розумні та досвідчені депутати. І що цікаво – ті, хто живе поруч, має такі ж самі проблеми і ходить тими самими неосвітленими вулицями. Не гречко-грошо-сії, які тільки перед виборами з’являються в селі, а ті, кого мар’янівці бачать щодня в магазині, ФАПі чи – на зупинці. Люди хочуть мати можливіть, дивлячись в очі, спитати в депутата: «А що ти зробив?» І не дивно. Громада – це не десь далеко в столиці, це тут. Громада – вдома.

Ми познайомилися з Оленою Повзун, щоб розпитати її бачення, як зробити Мар’янівську ОТГ заможною та комфортною. Вона зареєстрована кандидатом від РПЛ на голову Мар’янівської ОТГ. Разом з собою веде команду з 9 кандидатів в депутати: педагог, ветеринар, агроном, фельдшер, підприємець, землевпорядник, токар, будівельник, бухгалтер, мама інваліда І групи. Всі живуть на території Мар’янівської ОТГ.

«Наші діти ходять в садочок, і ми знаємо, що там треба замінити вікна та утеплити його. Ми працюємо на землі і вирощуємо фрукти-овочі, а перекупники пропонують за це мізерні ціни. Ми створимо біржу з продажу аграрної продукції, щоб ціни були справедливими. Праця має гідно оплачуватися. Зрештою, треба вирішити проблему водовідводу та вивезення сміття, ліквідувати стихійні сміттєзвалища, облаштувати очисні споруди та освітлити вулиці. А ще в нас є проблема з землевпорядкуванням. Якщо обрахувати кожну земельну ділянку в ОТГ, взяти на облік об’єкти нерухомого майна, встановити справедливу орендну ставку, то звідси поповниться бюджет громади», – Олена Повзун ділиться своїми пропозиціями, як розвивати ОТГ.

Не залишають поза увагою інфраструктуру, освіту та культуру: хочуть відновити роботу банківського відділення, зберегти мережу освітніх та медичних установ, спрямовувати кошти на їх розвиток та забезпечити транспортне сполучення з кожним населеним пунктом громади.

«Впевнений, що нашій команді вийде привести до ладу Мар’янівську ОТГ, бо маємо гарний досвід. Радикальна партія на Волині працює злагодженою командою на всіх рівнях. І це забезпечує ефективність і дієвість, – розказує керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк. – Те, що не може вирішити місцевий депутат, долучаються і вирішують  наші обласні обранці та фракція у Верховній Раді. Всі проблеми волинян ми передаємо Олегу Ляшку, і він з трибуни парламенту озвучує їх, вносить законопроекти, які потрібні людям села, дожимає депутатів, щоб такі закони приймалися. Завдяки наполегливості Лідера, держава  виділила мільйонні інвестиції на соціальні та медичні заклади Волині в Горохові, Ковелі, на Ківерцівщині. Саме тому важливо, щоб і в Мар’янівській ОТГ була сильна команда, яка захищатиме інтереси мешканців».

Ірина Остапенко для Горохівського вісника

Йдемо до людей з реальним планом дій,- майбутня фракція РПЛ спроможна подбати про благополуччя жителів громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів