«Йдемо до людей з реальним планом дій»,- майбутня фракція РПЛ в новій ОТГ спроможна подбати про її благополуччя та соціальний розвиток

«Йдемо до людей з реальним планом дій»,- майбутня фракція РПЛ в новій ОТГ спроможна подбати про її благополуччя та соціальний розвиток

На перших місцевих виборах в Мар’янівській ОТГ, які відбудуться цієї неділі, 30 червня 2019 року, 9 кандидатів в депутати та кандидатка на голову селищної ради від команди Радикальної партії на Волині виборюватимуть депутатські мандати.

Майбутні обранці – місцеві жителі, добре знають проблеми населених пунктів, які об’єднуються та шляхи їх розв’язання. Хто вони – наші представники, які готові активно відстоювати запити та проблеми земляків? Про це розповідають вони самі.

Повзун Олена Валеріївна, кандидатка на посаду голови Мар’янівської об’єднаної територіальної громади:

«Ми об’єднуємося в одну громаду задля побудови кращого життя. Ми прагнемо розвитку та процвітання рідної землі. Наші вчинки – заради добробуту людей, які живуть у нашому ОТГ.

Я балотуюся на посаду голови Мар’янівської об’єднаної територіальної громади. Хочу, аби люди нарешті відчули себе справжніми господарями на своїй землі.

Мета моєї програми – реалізація пріоритетів у соціальній сфері, підвищення добробуту населення, захист його прав та інтересів.

Час прийшов. До управління мають прийти нові люди, для яких важливе майбутнє. Я – серед таких.

Шановні жителі  Мар’янівської ОТГ, ви мудрі. Зробіть 30 червня правильний вибір. Проголосуйте за нашу команду».

 

Богуш Ірина Василівна, кандидат в депутати до Марянівської ОТГ, одномандатний виборчий округ №20,с. Довгів:

«Після об’єднання наша нова громада отримає нові владні повноваження та фінансові можливості. Наша команда РПЛ робитиме все для того, щоб використати їх для соціально-економічного розвитку наших територій. Для облаштування амбулаторії та сільських ФАПів, де наші селяни завжди отримають необхідну медичну допомогу. Адже здоров’я – найважливіший чинник в житті кожного».

 

Гайдук Олександр Сергійович, кандидат в депутати до Марянівської ОТГ, одномандатний виборчий округ №10,с. Цегів:

 «Моя мета — зробити нашу громаду заможною та процвітаючою. Разом з нашою фракцією ми подбаємо про нові робочі місця для земляків. Створимо сприятливий клімат для розвитку малого бізнесу та сільських спілок».

 

 Ковальчук  Лілія Володимирівна, кандидат в депутати до Мар’янівської ОТГ, одномандатний виборчий округ №23, с. Бужани:

 «В майбутній депутатській діяльності відстоюватиму питання життєдіяльності рідного населеного пункту та нашої громади. Захищатиму інтереси сільських одноосібників та місцевої інтелігенції. Сприятиму вирішенню проблем молодих сімей, що мешкають на території громади».

 

 Лихограй Катерина Миколаївна, кандидат в депутати до Марянівської ОТГ, одномандатний виборчий округ №19,с.Довгів:

«Найпекучіші для моїх земляків проблеми  – соціальні. На вибори ми йдемо єдиною згуртованою командою, щоб реально допомогти людям  отримати роботу та гідне життя в рідній країні».

 

Луговський Олександр Олександрович, кандидат в депутати до Мар’янівської ОТГ, одномандатний виборчий округ №1,смт. Мар’янівка:

«Здійснюватиму опіку і турбуватимусь реальними проблемами наших волинських захисників Вітчизни: ветеранів АТО, борців за територіальну цілісність України, їх реальним соціальним захистом».

 

Притолюк Олександр Володимирович, кандидат в депутати  до Мар’янівської ОТГ, одномандатний виборчий округ №2, смт. Мар’янівка:

«Підтримуватиму фермерів та підприємців, щоб у них була можливість  створювати  на території  громади нові робочі місця».

 

Романюк Віктор Вікторович, кандидат в депутати до Марянівської  ОТГ, одномандатний виборчий округ №11,с. Цегів:

«Моя мета – відстоювати  потреби жителів рідного села та нашої громади. Завжди шанувати, чути і бачити кожну людину.  Турбуватимусь про створення в межах нашої громади нових робочих місць».

 

Філат Людмила Олександрівна, кандидат в депутати до Марянівської  ОТГ, одномандатний виборчий округ №21,с. Борисковичі:

«Турбуватимусь про майбутнє нашої громади – дітей та молоді. Відстоюватиму інтереси  нашої громади».

 

Степащук  Галина Михайлівна, кандидат в депутати до Марянівської ОТГ, одномандатний виборчий округ №12,с. Борочиче:

«Бути депутатом – це  бути не над людьми, а поряд з ними. Лише наша спільна плідна праця принесе вагомі результати для нашої громади. Разом з нашою командою опікуватимусь питаннями соціального захисту та поліпшення матеріального благополуччя нашого населення».

 

Програма кандидата в депутати від Радикальної партії Олега Ляшка до Мар’янівської селищної ОТГ

Сильна депутатська фракція Радикальної партії – заможна рідна громада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів