Юрій Федун: «Радикальна партія збільшить розмір соціальної допомоги для людей, які доглядають рідних з інвалідністю»

Юрій Федун: «Радикальна партія  збільшить  розмір соціальної допомоги  для людей, які доглядають  рідних з інвалідністю»

Волинь відвідав Юрій Федун, кандидат в народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка, голова  громадської організації «Громадська  взаємодія людей з інвалідністю».

Разом з керівником РПЛ на Волині Володимиром Кравценюком, головами міських та районних організацій РПЛ та представниками місцевих громадських організацій, Юрій Степанович підписав Меморандум про співпрацю. Завдяки цьому документу, громадські організації об’єднались в прагненні зробити життя людей з інвалідністю кращим, озброївшись стратегією Олега Ляшко «Інтеграція».

Також гість з Києва, який відстоює інтереси людей з інвалідністю за посередництвом Радикальної партії, активно спілкувався з журналістами в ефірі телеканалу «Сфера-ТВ».

Юрій Федун розповів  про  нові важливі соціальні ініціативи, які Радикальна партія буде просувати в новому парламенті.  Адже саме Олег Ляшко та РПЛ  вимагають збільшити рівень соціального захисту  людей з інвалідністю.

«Сьогодні розмір державної допомоги по догляду за людиною з інвалідністю складає 200-300 гривень на місяць. Саме тому Радикальна партія  планує  змінити розмір соціальної допомоги  для батьків та людей, які доглядають своїх близьких родичів з інвалідністю – із честю несуть свій нелегкий життєвий хрест. Щоб ці люди за цю нелегку працю отримували  не таку мізерну суму, а мінімальну заробітну плату. І щоб їм зараховувався трудовий стаж. Адже вони з честю виконують свої обов’язки і держава повинна про це пам’ятати. Справа не в тому чи є пандус біля будинку, хоч це теж дуже потрібно. Ви не уявляєте, як непросто людині з інвалідністю розгорнути обгортку цукерки чи посмакувати шоколадкою. Чи просто обрізати собі нігті. Що звично здоровій людині, співвітчизнику з інвалідністю дається дуже важко. Тому так важливе толерантне та розуміюче ставлення  суспільства до таких людей. І дотримання поваги, взаємодії та захисту їх прав»,- підсумував  кандидат в депутати від РПЛ Юрій Федун.

Радикальна партія подбала про новий садочок для жителів віддаленого села Липне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів