Голова ГО «Громадська взаємодія людей з інвалідністю» Юрій Федун: «Життя людей з інвалідністю ми маємо зробити безпроблемним»

Голова ГО «Громадська взаємодія людей з інвалідністю» Юрій Федун: «Життя людей з інвалідністю ми маємо зробити безпроблемним»

Минулого тижня на Волині перебував відомий захисник прав людей з інвалідністю Юрій Федун. Голова всеукраїнської громадської організації «Громадська взаємодія людей з інвалідністю»  зустрівся з керівником Володимиром Кравценюком.Радикальною партією на Волині був організований круглий стіл «Політичний діалог – крок у майбутнє», присвячений нагальним питанням людей з інвалідністю на Волині. Учать у круглому столі взяли: народний депутат України від РПЛ Андрій Лозовий, керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк, голова ВГО «Громадська взаємодія людей з інвалідністю» Юрій Федун та представники громадських організацій Волині.

«Відверта розмова, зважений діалог та перші кроки назустріч один одному. Лідери громадських організацій розуміють та підтримують Стратегію Олега Ляшка «Інтеграція», мета якої – зміна ставлення суспільства до людей з інвалідністю. Сьогодні на публічному заході мені вперше довелося працювати в такій доброзичливій атмосфері. Багато питань обговорили, нам відкрилося багато проблем – є над чим працювати! Наступна зустріч – в березні цього року на Волинському форумі. Маємо важливу мету: життя людей з інвалідністю зробити безпроблемним», – підкреслив Юрій Федун.

Прес-служба РПЛ на Волині

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів