З корупцією покінчить не Антикорупційний суд, а подолання бідності

З корупцією покінчить не Антикорупційний суд, а подолання бідності

Керівник  РПЛ  на Волині Володимир Кравценюк оприлюднив  позицію Радикальної  партії  щодо створення нового судового органу в нашій країні – Антикорупційного суду. Та, як наслідок –  активізації в Україні боротьби з корупцією.
За його словами, позиція Радикальної партії така: антикорупційний суд використовуватимуть для дискредитації патріотичних сил, які виступають проти продажу землі.

Зараз триває боротьба між президентом Порошенком і його прагненням контролювати майбутній Антикорупційним суд та світовим капіталом, котрий хоче використовувати його для дискредитації тих, хто виступає проти продажу землі. Тобто це не боротьба за суд, а боротьба за контроль над ним.«Головне для боротьби з корупцією – це подолання бідності та відновлення справедливості. Без цього ситуацію не змінять навіть 20 антикорупційних судів. Радикальна партія наполягає на тому, що суди повинні контролювати тільки українці, а не влада чи її західні партнери, – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині. – Ми за те, щоб кожен суд, від районного до Верховного, був за своєю суттю антикорупційним, тому й пропонуємо реальну судову реформу».

Володимир Кравценюк зазначив, що суддів мають обирати загальнонаціональними виборами, як у США чи країнах Європи – тож Радикальна партія пропонує внести зміни до Конституції та надати українським громадянам право обирати суддів і прокурорів. Контроль за судами має бути тільки з боку українських громадян.

 «Відновлення довіри суспільства до судової та правоохоронної систем, дієва боротьба з корупцією можлива тільки після повної заміни злодійкуватих суддів і прокурорів», – підсумував Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів