За газетою «Слово Ляшка» – в агітаційний намет Радикальної партії

Минулих вихідних в місті Ковелі працювала агітаційна палатка Радикальної партії. Вона була розміщена в центрі міста,  і сюди за газетою «Слово Ляшка. Волинь», листівками, календарями відразу почали підходити ковельчани.  Активно спілкувались з ними голова Ковельської міської організації Радикальної партії Олександр Місяць, член Радикальної партії Віра Кисіль та міська активістка Тетяна Олійник.

Представники Ковельського партосередку РПЛ відповідали на  запитання городян та розповідали, чого досягла і добивається Радикальна партія і її Лідер Олег Ляшко у Парламенті та на місцях.

«Це була щира та відверта розмова з прихильниками про нашу партію, про нові добрі справи в місті Ковелі. Городяни задоволені таким діалогом, адже наша Ковельська парторганізація активно працює з людьми. Цікавою для них є інформація про роботу Радикальної партії на Волині, яка розміщена в  газеті «Слово Ляшка. Волинь». Тут наша команда інформує волинян  про вже реалізовані нами справи. Саме так, відповідально комунікуючи з місцевими жителями, працюють зараз всі наші партійні осередки»,-підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Приємно відзначити, що кількість  прихильників Радикальної партії в нашому місті  зростає. До агітаційної палатки вже  підійшло чимало перехожих. Говоримо з людьми, консультуємо. Пропонуємо долучатись до доброчинної роботи нашої парторганізації і спільно працювати для добробуту  нашого міста, – підсумував проведений захід голова Ковельської міської організації Радикальної партії Олександр Місяць.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *